reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skok dziecka na brzuch w 16 tygodniu

anika91

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Październik 2023
Postów
36
Dziewczyny czy myślicie że mogło się coś złego stać ? Jakieś pół godziny temu siedziałam w pozycji półleżącej i moje dwuletnie dziecko (11,5kg) skoczyło mi tyłkiem prosto na brzuch, i to dokładnie w miejsce gdzie znajduje się Maluch, nad wzgórkiem łonowym. Poczułam przedziwne uczucie w dole brzucha , jakbym czuła całą macie, nie był to ból. Teraz jest ok, nic mnie nie boli, nic nie kłuje. Ale martwię się okropnie że coś się mogło stać. Niestety nie mam jak pojechać na IP bo jestem sama z dzieckiem w domu, a nie mam go komu podrzucić 🤷
 
reklama
Dziewczyny czy myślicie że mogło się coś złego stać ? Jakieś pół godziny temu siedziałam w pozycji półleżącej i moje dwuletnie dziecko (11,5kg) skoczyło mi tyłkiem prosto na brzuch, i to dokładnie w miejsce gdzie znajduje się Maluch, nad wzgórkiem łonowym. Poczułam przedziwne uczucie w dole brzucha , jakbym czuła całą macie, nie był to ból. Teraz jest ok, nic mnie nie boli, nic nie kłuje. Ale martwię się okropnie że coś się mogło stać. Niestety nie mam jak pojechać na IP bo jestem sama z dzieckiem w domu, a nie mam go komu podrzucić 🤷
Jeżeli się niepokoisz to zawsze na IP możesz jechac z dzieckiem.
 
Dziewczyny czy myślicie że mogło się coś złego stać ? Jakieś pół godziny temu siedziałam w pozycji półleżącej i moje dwuletnie dziecko (11,5kg) skoczyło mi tyłkiem prosto na brzuch, i to dokładnie w miejsce gdzie znajduje się Maluch, nad wzgórkiem łonowym. Poczułam przedziwne uczucie w dole brzucha , jakbym czuła całą macie, nie był to ból. Teraz jest ok, nic mnie nie boli, nic nie kłuje. Ale martwię się okropnie że coś się mogło stać. Niestety nie mam jak pojechać na IP bo jestem sama z dzieckiem w domu, a nie mam go komu podrzucić 🤷
Myślę że nic się nie stało ale jak masz być spokojniejsza to IP zostaje
 
Do góry