reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze łydek :-((

Hmmm mnie w dalszym ciążgu nawiedzają skurcze łydek.
Wtedy najlepszym lekarstwem jest mój mąż, widać nie wszystko robi źle...
A tak swoja droga jaki magnez jest najlepszy taki w tabletkach do połykania czy do rozpuszczania w wodzie??
 
reklama
U mnie to wygląda tak, że skurcze łapią w nocy (dzisiaj tylko byl rano, ale to też w śnie) i ja nie bardzo qmam o co chodzi. Tylko siadam i się łapię za łydkę. Jak zaczynam prawie krzyczeć z bólu to Rafał już wi i szybko masuje. Dopierojak zaczynam jarzyć o co chodzi to napinam nogę, a raczej ją mocno prostuję (tak jakbym ją dociskała do ziemii) i samo przechodzi, ale zaczyna to być męczące.....
 
mnie dziś nad ranem złapał skurcz w lewej łydce. Krzyśka aż obudziłam, bo myślałam, że się wścieknę z bólu. od razu cały brzuchol mi się spiął. a łydka boli mnie do tej pory. masakra
 
Mi tez jakoś sie udaje uniknąć tego strasznego bolu. Jak w nocy chce mnie zlapac to odrazu sie budze i zadzieram palce stop do gory i to naprawde pomaga!!
 
Witajcie,

Dzisiaj dołączyłam do klubu mających skurcze łydek. Najbardziej pomaga mi postawienie stopy na czymś płaskim i wyprostowanie nogi. Chyba na ścianie za jakiś czas będę miała odcisk własnej stopy :).
 
Ja jakims cudem jeszcze nie doswiadczylam skurczu lydek- ale odpukac pewnie wszystko przede mna! ( pewnie zawdzieczam to tym tonom czekolady ktore codziennie pozeram!!!)
 
ogłaszam, że dziś w nocy miałam mega skurcz łydki - boli jak diabli! znowu zaczynam łykać magnez, oczywiście nic mi nie było, więc przestałam łykać ;)
 
reklama
Do góry