reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

myangel

Mamusia 01'07 i 11'10
Dołączył(a)
20 Kwiecień 2010
Postów
1 003
Miasto
Irlandia
dziewczyny wklejajcie zdjęcia brzuszków dla porównania ;)

To nasz w koncowce 7 tc :)

DSCF9207.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
myangel masz naprawdę duży brzuszek :)
Zdjęcie0010.jpgZdjęcie0188.jpg

a tu moja pierwsza ciąża ( 5 tydzień i 38 tydzień i jakieś mniej więcej 22-24 kilo później :))
 
Ostatnia edycja:
no faktycznie brzusio spory. Beacie poprzednio wyskoczyl ok 6 miesiaca dopiero mocno zauwazalny. Wczesniej nikt by sie nie domyslil
 
anula jest spory dlatego tez wlasnie podejrzewam, ze to moga byc blizniaki ;) Niestety nie mam zadnych fotek z okresu ciazy z Julcią wiec nie moge porownac ;)

Mamaolka twoj plaski jak decha a w 38 tc mialam jeszcze wiekszy :p Mam nadzieje, ze nie przytyje tym razem wiecej niz 16 kg :)

Szwarou no dlatego my musielismy juz powiedziec u meza w pracy i ja w swojej bo juz i tak sie domysllali.. :/
 
uuuaa mamolka masz już naprawdę fantastyczny brzuszek :-)

Mi zanikła talia i przez to już nie dopnę części starych spodni, ale brzuch mam płaski jak deska. Piersi też właściwie nie rosną. Są nabrzmiałe jak przed okresem i mega bolące zwłaszcza pod koniec dnia jednak jakiegoś wyraznego wzrostu nie zauważam. A jak Wasze cycuchy?
 
:no::wściekła/y:moje nie rosna!

Myangel co za brzusio :)))) naprawde wyglada bardzo ciazowo
mamolka wygladalas super w zaawansowanej ciazy:) a jak to sie stalo ze teraz masz taki zgrabny brzuszek?? Wogole nie widac po nim sladu posiadania bobasa.
 
reklama
Ja wygladam tak..


Ale u mnie dochodzą dodatkowe, po lekowe kg;-);-);-) Tylko jak ja będe wyglądała potem??? Maż na porodówke mnie będzie toczył jak piłeczke hahahaaaaa
 
Do góry