reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słomiane wdowy

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez Kunda, 30 Maj 2006.

1. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

Witam na nocnej zmianie;-):tak:.
    Ofert pracy znalazłam 2 a od 8-go lutego idę do pracy,blisko mnie - 5 minut piechotką ode mnie:tak:.

2. Beata2710

Beata2710 :-)

Co bedziesz robić??????:-D

miłego dnia

--->>> ;-)

3. reklama
  4. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

Witam śnieżnie i wietrznie.
    Jako,że moje chłopaki od 1 lutego obaj do przedszkola idą:tak: ja będę opiekować się prawie rocznym Szymonkiem:tak:.Znowu w swoim zawodzie popracuję:tak::-).

5. hana31

hana31 Moderator

czesc Wam:ninja2:

marta młodszy też do przedszko?... jak Ci sie udało?:sorry2:

6. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

Cześć.
    Jest przedszkole w którym 2,5 latki przyjmują ale dziecko musi być samodzielne i bez pieluchy.
    W tym co Olek chodził(a ja wcześniej pracowałam) to nie było miejsca na maluchach a w tym nowym przedszkolu i na 5-latkach miejsce się znalazło:tak::cool:.

7. mysz1978

mysz1978 New Member

to Twoj mlodszy jzu clakiem bez pieluchy????
    fajnei sie masz... my wciaz do spania uzywamy... :baffled:
    No ale do wrzesnia mam nadzieje ze pielucha zostanie wspomnieniem tylko (dla Jasia bo ja utone w kolejnych :-D) no i on do przedskzoal wlasnie wtedy idzie.
    Ale to fakt - w wielu przedskzolach przyjmuja 2,5 latki smaodzielne i zglaszajace potrzeby fizjologiczne :tak:

8. Beata2710

hej

Mysz mój Oskar bez pieluchy latał jak skonczył 22 miesiące, a do spania zakładałam do 2,5 roku. Potem poszłam na zywioł!!!!
    2 razy w nocy wysadzałam na nocnik i nie nasikał ani razu, ale do 3 roku zycia- wkładałam pod przescieradło folie ;-)

9. mysz1978

mysz1978 New Member

ech... Jasiek sporo pije wieczorem (po mleku zawsze chce jeszcze wody) wiec skad pielucha ma byc sucha. A zebym ja sie budizla na wysadzanie go to musialabym meic budzik :-D
    Tata wroci to bedzie odzwyczajal :-p:-p:-p

10. reklama
  11. Beata2710

zapraszam na fotki

12. ANAAA

ANAAA New Member

Miala bym dowas pytanie moze ktoras wie czy nalezy sie dziecku renta jezeli ojciec mial rente socialna nigdy nie pracowal. Prosze o rady

Poleć forum