reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

Cześć dziewczyny, mogę dołączyć?? Jestem sama z moimi dwoma urwisami od miesiąca, mój M wyjechał do pracy do Holandii ale już odliczamy dni do jego przyjazdu ( ma być na tydzień na Święta ):-):-):-) zdziwi się jak zobaczy Błażka, taki już duży i tyle się nauczył przez ten czas :-):-):-)
witaj.....:tak::tak::tak: czas szybko leci.....:-D
 
reklama
czesć Wam

zuzkus -widzę że odliczamy do tej samej wakacyjnej daty:happy:
jeszcze 4 miechy-jak ja bym przewinęła ten czas....
 
hej slomianeczki

u mnie szykuja sie zmiany, nie wiem jeszcze jakiego dokonamy wyboru- ale jest punkt zaczepienia a to najważniejsze, reszta się ułoży ;-)
 
czesc słomiaczki

myszka - Ty jeszcze w dwupaku? ...jak adośko w brzuszku... jak mężu w domu?
beatka - oby po waszej myśli się ułożyło.

ps. czy wam tez trudno przyzwyczaić sie do nowego wyglądu...
 
no dziwnie jest - to fakt... ale kilka dni minie i przywykniemy pewnie :-)

Bylam u lekarza dzis - nic sie nie zapowiada zebym w ciagu kilku najblizszych dni urodzila... Ale moze to i lepiej - jeszcze troche roboty zostalo... Choc z drugiej strony to myslalam o takim milym prezencie na Dzien Kobiet :-)
 
reklama
hej
Mysz spokojnie- młody z nienacka zaatakuje ;-) zobaczysz.
Zresztą takie czekanie strasznie jest wkurzające, pamiętam jak było u mnie ;-)
 
Do góry