reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sono hsg

Hej dziewczyny. Jestem właśnie po HSG.
Powiem Wam że naczytałam się dużo i bardzo się bałam tego badania ale tak naprawdę nie ma się czego bać. Przyszłam na badanie rano na czczo pobrali bo krew później dostałam dwa zastrzyki w pośladek jeden to był Ketonal a drugi jakiś rozkurczowy. Następnie pojechałam do zabiegowego i tam doktor zaczął zakładać mi tą całą aparaturę... Trwało to naprawdę może z 5 minut albo i nie. Faktycznie jest to nieprzyjemne ale do przeżycia trzeba chwilę zacisnąć zęby żeby nie utrudniać doktorowi i żeby poszło to sprawniej. Zawieźli mnie na RTG z tym całym osprzętem i tam doktor wpuścił delikatnie kontrast nic nie bolało po chwili wpuścił więcej i to już trochę bardziej zabolało ale to jest chwilowy ból jak przy miesiączce i naprawdę do zniesienia. I to tyle kochane. Jestem zadowolona ze mam to za sobą i że zdecydowałam się na to badanie. Dodam że moje jajowody są drozneyi to najważniejsze. Także nie bójcie się my kobiety znosilysmy gorsze bóle dacie rade
 
reklama
Do góry