reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacerowki "parasolki"-rady, porady, opinie..

reklama
Ja korzystam z Maclarena techno XT. Jestem baaardzo zadowolona przede wszystkim z faktu, że super łatwo się składa, jest lekka i dlatego zawsze wozimy ją w aucie (na wyjazdy czy wyjścia do supermarketu) a emmaljungę trzymamy w domu. W porównaniu z emmaljungą maclaren to cudo. I jest wygodniejszy dla Filipka bo on jest drobny i duże wózki są dla niego zbyt duże. Prowadzi się fajnie, ale na polskich drogach to oczywiście słabo wypada, no ale coś za coś. Używaliśmy nawet na polnej drodze i się dało.
Jedyny minus naszego egzemplarza to zatarte hamulce - mamy wózek używany i właściwie tylko stan kółek i hamulców pozostawia trochę do życzenia. Poza tym polecam jak najbardziej bo jest trwały.
 
Ja polecam calym sercem Maxi Cosi Mila! To jest fantastyczna parasolka! Sklada sie superlekko, prowadzi tez bez zarzutu. :tak: Uzywalismy jej najwiecej na wakacjach w Turcji, gdzie drogi sa tragiczne, chodnikow czesto brak, ulice sa brukowane... Ale dalismy rade, prowadzilo sie lekko, wozek jest zwrotny, ma sporo miejsca na zakupy, rozklada sie do calkowitej pozycji lezacej, ma spory daszek, dzieki czemu w sloncu dziecko jest prawie calkiem zakryte, jesli trzeba. W razie pytan, z checia odpowiem.

Mila buggy - Maxi-Cosi
 
My mamy Quinny Xtra 2012 - super lekki, super zwrotny, siedzisko może być montowane przodem i tyłem , jest ró∑nież rozkładane do spania ( 3 stopniowa regulacja), jest 3 kołowy - czasem brakuje tego 4go kółka. Na drodze, czy chodniku extra, gorzej na kamykach, czy polnej - ten wózek jest typowo miejski - ale mi taki właśnie był potrzebny. Duuża budka + chowany daszek - super chroni przed wiatrem ,słońcem. Stelaż składa się do mikroskopijnych rozmairów, jedynie siedzisko troszkę zajmuje - ale to przez fakt, że się rozkłada - coś za coś ;)
Quinny Zapp Xtra Rebel Red 2012 PROMOCJA (2591330479) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

PS podobnie jak nitka - polecam Inglesinę - te wózki są nie do zdarcia, drogie mega, ale warte każdej kasy - kumpela ma go już 10 lat - teraz jeździ nim 3ci synek , wózek, w super stanie nadal, mega zwrotny, lekki, super się składa - jednym przyciskiem, gdybym miała kasę też bym go kupiła! Rewela
 
a my dostałyśmy najzwyklejszą parasolkę jaka moze byc; i tez narzekać nie mam na co ;-)
Szczerze to ja niezbyt widzę rożnicę miedzy markowymi a ,,zwyklymi,, wózkami czy tam zabawkami...
 
Ja z Oliwką przerobiłam kilka spacerówek - od najtańszej (chyba za 50 zł) z Biedronki do Xlandera, poprzez Baby Design Travel, Coneco Traffic i Xlandera XS... I Xlander był najgorszy - służył może pół roku... Krócej niż ten z Biedronki :-p A różniły się kolorem i ceną - 300 zł piechotą nie chodzi :-D Baby Design był fajny, ale najlepszy był Coneco Traffic :tak:I zawsze i wszędzie piszę i powtarzam, że Malutek będzie miał na wiosnę właśnie taki wóz :-p Bo do wiosny mam zamiar eksploatować GTXa :-D
 
reklama
Do góry