reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sposób na przyśpieszenie porodu???

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Karola22, 8 Kwiecień 2008.

1. Karola22

Karola22 New Member

Hej kochane[​IMG],mam termin porodu na jutro[​IMG]czop odszedł dwa tyg.temu,skurcze juz dosc silne lecz nieregularne,rozwarcie tylko na 2,5 cm i szyjka macicy na 0,5cm...Lekarz powiedzial ze to moze potrwac jeszcze tydzien:wściekła/y: wiec sie zastanawiam czy moglybyscie napisac czy znacie jakis sposob aby to przyspieszyc???ja slyszalam ze herbatka z lisci malin i cieplutki prysznic wzmagaja skurcze...

2. dziuba127

dziuba127 mama Martysi i Maleństwa

ehh, Karola, z przykrością stwierdzam że nie ma takich sosobów, a przynajmniej na mnie NIC nie działało. Łziłam na czwart piętro po schodach pare razy dziennie, brałam długą gorącą kąpiel, rozrzucałam zapałki i zbierałam jedna po drugej z osobna nachylając się po każdą, sex "do końca" (ponoć sperma ma jakieś skł. pobudzające skurcze), spacerowałam godzinami... i nic, dzidzia sama sobie wybrała datę porodu

3. reklama
  4. dziuba127

dziuba127 mama Martysi i Maleństwa

hm, liscie malin, ohyda!!! ja zrezygnowałam z ego sposobu po dwóch herbatkach, myślałam że sie porzygam a nie urodze! :laugh2:

5. Karola22

Karola22 New Member

no własnie słyszałam że sperma zawiera oksytocyne i seksik moze przyspieszyc. ale na mnie wlasnie tez nic nie dziala:wściekła/y:

6. olala__

olala__ New Member

a ja wypiłam soczek z malin a nie z liści wieczorkiem, taki soczek ekologiczny i o trzeciej w nocy zaczęły się skurcze i jeszcze tego samego dnia Asia była z nami (10 dni przed terminem). Poza tym cały dzień spędziłam na zakupach.

7. olenqa22

olenqa22 New Member

mi pomogl seksik urodzilam tydzien przed terminem :-)ale taz bardzo dobrym sposobem jest ciepla kapiel takich sposobow jest sporo wiec warto poprobowac pozdrawiam

8. Karola22

Karola22 New Member

po cieplej kąpieli fakt nasilają się te moje nieszczęsne skurcze:tak: ale za mało aby wywołać jakąś akcję:wściekła/y:....nic się po takiej kąpieli specjalnie nie dzieje prócz tego że bardziej boli:szok:dzidzia strajkuje i nic jej nie rusza:crazy:

9. Karola22

Karola22 New Member

kombinowalam z ta herbata z tych lisci malin....ale zwyklego soczku z malin jeszcze nie[​IMG]trzeba wyprobowac..[​IMG]

10. reklama
  11. Mada80

Mada80 New Member

Ja kiedys słyszałam ze działa bardzo mocna kawa(mielona) i jak miałam skurcze to sobie ja zrobiłam.Tego samego dnia urodziłam:tak:Ile w tym prawdy nie wiem ale uwazajcie na ten sposob bo kawa wiadomo-podnosi cisnienie,zeby to ktorejs nie zaszkodziło.Ja nigdy nie miałam problemow z sercem ani z cisnieniem.

12. Karola22

Karola22 New Member

właśnie też słyszałam o tej kawie[​IMG]ale myślałam że to bujda jakaś a tymczasem nawet polozne mowia ze zeby troche wzmoc skurcze najlepiej wziac ciepla kapiel a potem wypic dosc mocna kawe:tak:tyle ze nie na kazdego to zadziala....ale jak tobie to pomoglo faktycznie to sprobuje wlasnie podczas skurczow :-D

Poleć forum