reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania aktywnych mam - Olsztyn

1. sunnynicegirl + dzidzius 1 mc
2. nata001 + dzidzius 2 mce
3. YoungLady
4. Koleżanka YL
5. Koleżanka ( buszkowa)
6.. koleżanka z synkiem 4 ,5 miesiąca
7.kasiacici


mam jeszcze prośbę o informacje kto był na spotkaniu poprzednim a nie mógł dołączyć do niego w Aktywnych Mamach?
Zależy nam na tym by ilość osób w portalu AktywneMamy.pl pokrywała się z rzeczywistą ilością użytkowniczek.

Na kolejne spotkania będzie się można zapisywać wyłącznie przez portal Aktywnych Mam.
 
reklama
Przepraszam,ale ja chyba nie dam rady:zawstydzona/y: Rezygnuję,bo weekend bardzo zajęty mam,nie mogę na sto procent obiecać,że dotrę.:sorry2:Ale następnym razem się postaram;-):tak:
Z tematów to myślę,że fajnie było by pogadać z doradcą laktacyjnym,rehabilitantem,logopedą,bo jednak sporo młodych mam potrzebuje porady w tym zakresie.Jakieś kontakty mogę podać.Wyrób biżuterii to chyba tak bardziej dla przedszkolaków;-):-p
Pozdrawiam i życzę fajnego spotkania:-)

Uważam, że robienie biżuterii trochę nas oderwie od obowiązków dnia codziennego i pozwoli się odprężyć. Po porodzie odrobina relaksu jest jak najbardziej wskazana. Poważne tematy zawsze można poruszyć.
 
Ej babki spokojnie:sorry2:.Wymieniłam tylko propozycje spotkań;-)
A z biżuterią być może macie rację.Ja akurat całymi dniami coś z przedszkolakiem lepię,wyklejam i tworzę,więc wolałabym od tego odpocząć hihihi;-):-)
Jeszcze raz udanego spotkania:tak: chętnie zobaczę relację i wybiorę się następnym razem.
A tak swoją drogą jak nigdy w naszym mieście w ten weekend masę atrakcji na Dajtkach,na plaży,na Dąbroszczaków.Zazwyczaj się nic nie dzieje a teraz nie wiadomo gdzie się wybrać:dry:i jeszcze moje dziecię ma urodzinki:cool2:
 
Gabi, fajnie masz z przedszkolakiem. Moje dziecko jest na etapie picia mleczka i brudzenia pieluszek. Nie chce ze mną pogadać. Ale cóż wymagać od 1,5 miesięcznego dziecka ;) Wszystkiego najlepszego dla Twojego synka z okazji urodzin.
 
Chciałam powiedzieć, że spotkanie było bardzo fajne :-) I robienie biżuterii wcale nie nadaje się tylko dla przedszkolaków, bo raczej wszystkie bawiłyśmy się dobrze i nauczyłyśmy się czegoś nowego no i oczywiście wzbogaciłyśmy się o kilka kompletów pięknych własnoręcznie zrobionych kolczyków. Już nie możemy się ze znajomymi doczekać kolejnego równie inspirującego spotkania :tak:
 
Witajcie,

15 czerwca w Hotelu Warmińskim, Babyboom.pl i AktywneMamy.pl organizują warsztaty z dermatolog i rehabilitantką dla kobiet w ciąży i mam niemowlaków.
Warsztaty są bezpłatne.
Gdy ruszą zapisy podam Wam linka.

Kto chciałby poczytać więcej o tym jak było na takich spotkaniach w innych miastach zapraszam na stronę
Aktywnemamy.pl
 
reklama
Do góry