reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania aktywnych mam - Szczecin

reklama
Szkoda a mogłybyscie opisac w kilku zdaniach wrażenia tak by można je było umieścić w komentarzach na aktywnychmamach.pl
 
Hej Dziewczyny,

Ja też spędziłam bardzo miło czas. Ten dzień od rana miałam jakiś taki koślawy i nieudany, a tu takie przyjemne zakończenie! Cieszę się, że Was poznałam :) I mam nadzieję, że będzie takich spotkań więcej! Może na następne uda mi się męża przyprowadzić, ale on ma taką pracę, że nigdy się nie da przewidzieć co i jak...
 
Mam jeszcze pytanie,

Chciałam zarejestrować się na aktywnemamy, ale jest problem - jak chcę wykorzystać ten sam login co na BB, to podaje, że taki już na BB istnieje, ale zalogować się tak samo jak na BB nie mogę. Czy to znaczy, że muszę założyć zupełnie nowe konto? W jaki sposób te portale są połączone?
 
a zanzczyłas w panelu kontrolnym który masz na BB w "edytuj profil" TAK w okienku odbok nazwy AktywneMamy?

Generalnie instrukcja jest w watku ogłoszeniowym na górze strony.
 
Witajcie ponownie,
mam prośbę o informacje kto był na spotkaniu a nie mógł dołączyć do niego w Aktywnych mamach?
Zależy nam na tym by ilość osób w portalu AktywneMamy.pl pokrywała się z rzeczywistą ilością użytkowniczek.

Na kolejne spotkania będzie się można zapisywać wyłącznie przez portal Aktywnych Mam.
 
Witajcie ponownie,
mam prośbę o informacje kto był na spotkaniu a nie mógł dołączyć do niego w Aktywnych mamach?
Zależy nam na tym by ilość osób w portalu AktywneMamy.pl pokrywała się z rzeczywistą ilością użytkowniczek.

Na kolejne spotkania będzie się można zapisywać wyłącznie przez portal Aktywnych Mam.
doooooooooooobra.......już jestem ;))
 
Witajcie ponownie,
mam prośbę o informacje kto był na spotkaniu a nie mógł dołączyć do niego w Aktywnych mamach?
Zależy nam na tym by ilość osób w portalu AktywneMamy.pl pokrywała się z rzeczywistą ilością użytkowniczek.

Na kolejne spotkania będzie się można zapisywać wyłącznie przez portal Aktywnych Mam.

Byłam ja (zylcia588), Mama_ola, hana31 i czarodziejka

Ale czy mamy się dodać do tego spotkania co było? Nie widzę takiej opcji przy tym spotkaniu.
 
reklama
Do góry