reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania Aktywnych Mam z Opola i okolic

Rubi wybacz ja narazie się nie wypowiem, zobaczymy jakie to będą koszty- u nas ostatnio kazda złotówka na wagę złota:sorry:.
Agita super:tak:
Hiox wybór zależy od Was,mi wystarczy najprostszy mikser (ale nie blender, tylko z takimi dwoma kręcącymi się:-D),żeby móc to ciasto zamieszać,a co do blaszek to są tu ekspertki z tej dziedziny to sie zdaję na was.:-D
 
reklama
no to kochane pamiętajcie - jutro 16-17 u mnie!

Jakby co to smsujcie ,bo ja pewnie do jutra już tu nie zajrzę. Aga i Rubi mają mój nr.

Amelkowa przepraszam ,ze nie odpisałam,nie mogłam się zdecydować,ale wierzę ,ze wybierzecie coś odpowiedniego.
 
Madzia moze jednak zajrzysz, ja nie wiem gdzie ty mieszkasz :-( oprócz tego ze gdzies na 3 pietrze Atrium.
 
dziewczyny rusza kampania "mądrzy rodzice" w ramach akcji może mogłybyśmy spotkać się z wyszkolonymi pedagogami/psychologami i dowiedzieć się jak byc takim mądrym rodzicem :)

co wy na to??

szkoda tylko że spotkania najprawdopodoibniej odbęda się dopiero w nast roku
 
nadal nie mam info z AktywnychMam odnosnie spotkania z fizjoterapeuta :-(

mam za to inne info -
LUBLIN NAS GONI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ja tam płakać nie będę jak siebie w gazecie nie ujrzę ;-)
ale powiem Wam że moje październikówki ładnie głosowały :-p dużo z nich mnie powiadomiło o oddanym głosie, więc...
 
reklama
spotkanie w fizjoterapeutą.... no olewają nas :-(
w niedziele wysłałam kolejnego maila z przypomnieniem o obiecanym spotkaniu i ciiiiisza :-(

Bestyjo :-) wstawisz się za nami???
 
Do góry