reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Aktywnych Mam - Kraków

reklama
Hej! Ja jestem mama z okolic Pradnika Białego. Mam dość siedzenia w domu i chętnie poznam mamuski chętne na wspólne spacery (jestem zmotoryzowana, więc mogę gdzieś podjechac). Mój synek ma 3,5 mies, a żadna z koleżanek nie ma dzieci. Pozdrawiam.
 
Witajcie Krakowianki drogie!

Wszystkie mamy z dziećmi, a także przyszłe mamy, serdecznie zapraszamy na spotkania Karmelowych Dzieci.

Jest to Klub dla Mam z dziećmi, znajdujący się przy klasztorze Karmelitów Bosych przy ul. Rakowickiej 18 w Krakowie. Spotykamy się w środy od 9:00 do 12:00 w sali św. Anny (wejście od furty - pierwsze drzwi po lewej stronie, zaraz za wejściem do kościoła). Celem naszego klubu jest spotkanie się w gronie mam, rozmowa, spotkania z ciekawymi ludźmi, wypicie wspólnie kawy lub herbaty itp. Spotkania są oczywiście BEZPŁATNE. Mile widziane - lecz nieobowiązkowe - są domowe ciasteczka, owoce, małe co nieco dla milusińskich. Według możliwości i czasu mam.

Więcej informacji o nas, o tematyce spotkań i relacje z poprzednich spotkań można znaleźć tutaj: http://www.karmelowedzieci.pl/

Jeśli odpowiada wam taki duch spotkań, to jeszcze raz serdecznie ZAPRASZAMY!!!
 
Ostatnia edycja:
Cześć Mamusie,
mam na imię Sylwia, moja Lenka ma 8 miesięcy. Mieszkamy niedaleko Multikina, Parku Wodnego, można powiedzieć, że to prawie os. Oświecenia. Jesteśmy chętne na spacery, pogaduchy i zabawy z innymi Mamami i ich Maluszkami. Czekamy na odzew:)
 
dziewczyny z Nowej Huty (ale nie tylko), jest w ARTzonie Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida (os. Górali 4) i w Klubie Kuźnia (os. Złotego Wieku 14) dużo fajnych spotkań dla świeżych i przyszłych mam, podsyłam Wam link:

Naturalnie jestem Mamą
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam,
moja Alicja ma 2,5 miesiąca. Mieszkamy na osiedlu Kliny, blisko ulicy Borkowskiej. Jeśli któraś Mama chętna jest do wspólnych spacerów to będzie nam bardzo miło.

Pozdrawiam:)
 
Do góry