reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Aktywnych Mam - Kraków

Też z chęcią się przyłącze do wspólnego spacerowania- a że pogoda coraz to piękniejsza tym lepiej:)! Jeśli ktoś chce się umówić na spacer z Mamą 2 wspaniałych dzieci- piszcie, piszcie, piszcie- na pewno będzie fajnie;)!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mamusie - może zainteresują Was warsztaty dla mam i dzieciaczków? Jest już program bezpłatnych warsztatów w dniach 3-5 kwietnia, z okazji 4. urodzin portalu Ekorodzice.pl , warsztaty odbędą się w Nowej Hucie, na Kazimierzu i w Podgórzu:

http://www.adm.grades.com.pl/upload/...am_ulotka2.jpg


będzie mnóstwo atrakcji - spotkania, wykłady, warsztaty, całodniowe indywidualne konsultacje z położną ze Szpitala Położniczo-Ginekologicznego UJASTEK, zajęcia dla maluchów, dla nieco większych dzieci, warsztaty rodzinne – w tym po raz pierwszy wspólne warsztaty dla dziecka i taty. Wszystkie spotkania są BEZPŁATNE, obowiązują zapisy: Katarzyna Szczęśniak, tel.: 692 452 217(9.00-18.00), e-mail.: k.szczesniak@okn.edu.pl.

szczegóły:
ARTzona Naturalnie_rodzinnie

Mamy z Huty zapraszam też na wątek Co ciekawego dla mam i dzieci w Nowej Hucie
https://www.babyboom.pl/forum/krakow-...l#post10595714
 
10003732_815189055189183_6181941022323420624_o.jpg
 
Już w piątek spotkanie z logopedą.

Anna Kotulska-Basiura, pedagog i logopeda, opowie o prawidłowym rozwoju mowy u dzieci, sposobach na jego stymulowanie, wyłapywaniu i korygowaniu błędów wymowy itd.
Będzie dużo czasu na pytania.


10646721_1028212283865178_1572677921678806818_n.jpg
 
Pozwolę sobie odświeżyć temat :)

Są jakieś kobietki chętne na spotkanie w Krakowie?
Na soczek, na koktajl, na piknik nad rzeką?

Mam 31 lat i mieszkam w Krakowie od niedawna (oryginalna ze mnie Poznanianka!) i jestem na półmetku pierwszego trymestru (czyli też od niedawna;) - bardzo będzie mi miło spotkać się i pogadać, tak zupełnie o wszystkim i o niczym ! Dajcie znać bo pogoda robi się coraz piękniejsza!
 
Ostatnia edycja:
Jaka dzielnica :-)
Pozwolę sobie odświeżyć temat :)

Są jakieś kobietki chętne na spotkanie w Krakowie?
Na soczek, na koktajl, na piknik nad rzeką?

Mam 31 lat i mieszkam w Krakowie od niedawna (oryginalna ze mnie Poznanianka!) i kończę pierwszy trymestr (czyli też od niedawna;) - bardzo będzie mi miło spotkać się i pogadać, tak zupełnie o wszystkim i o niczym ! Dajcie znać bo pogoda robi się coraz piękniejsza!
 
reklama
Pozwolę sobie odświeżyć temat :)

Są jakieś kobietki chętne na spotkanie w Krakowie?
Na soczek, na koktajl, na piknik nad rzeką?

Mam 31 lat i mieszkam w Krakowie od niedawna (oryginalna ze mnie Poznanianka!) i jestem na półmetku pierwszego trymestru (czyli też od niedawna;) - bardzo będzie mi miło spotkać się i pogadać, tak zupełnie o wszystkim i o niczym ! Dajcie znać bo pogoda robi się coraz piękniejsza!

Ze mnie Wrocławianka, mama 7 miesięcznego aniołka ;) tez w Krakowie od niedawna... zapraszam na pogaduchy ;)
 
Do góry