reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrzesniowych! Tych Duzych i tych Malych! :-)))

Czy jechalabys ze swoim Dzieciatkiem na spotkanko Wrzesniowych Mam 2006? ;-)

  • Tak. :-)

    Głosów: 11 35,5%
  • Nie. :-(

    Głosów: 1 3,2%
  • Zalezy,gdzie by sie odbylo. :-P

    Głosów: 19 61,3%

  • Wszystkich głosujących
    31
reklama
Ta...
teraz to i ja wiem,że nie dojdzie do żadnego spotkania,bo to nie wystarczy chcieć.
Przepraszam,że nie dzwoniłam do tego miejsca na opolszczyźnie bo dojazdowo to ono odpowiadałoby tylko mnie i kilku innym dziewczynom z tego regionu.
Może faktycznie lepiej spotkać się w tych mniejszych grupach??? proponuję jeszcze raz spotkanie koleżankom ze Śląska.Majówkę w Chorzowskim Parku
;-)
 
TYlko termin jaki,żeby każdemu pasował?
Dziewczyny a może taki nieśmiały pomysł.Agutka nie czytaj;-).Może pojedziemy nieproszone:-p na ślub Agutki?Może to by nas zmobilizowało.
 
Dziewczyny a może taki nieśmiały pomysł.Agutka nie czytaj;-).Może pojedziemy nieproszone:-p na ślub Agutki?Może to by nas zmobilizowało.

Mija nie obraź się, ale uważam, że to baaaardzo głupi pomysł. Nie wyobrażam sobie, żeby grupa nieproszonych gości wbiła do kościoła na ślub. Przecież to jest decyzja Państwa Młodych. No i pomyśl w jakiej niekomfortowej sytuacji postawiłybyśmy Agutkę, jej męża i rodzinę.
 
reklama
Nieobrażam się.Mnie byłoby miło gdybym miała takich gości w kościele.Przecież przez to,ze przyjechałybyśmy Agutka wcale nie zaprosi nas na wesele.Złożyłybyśmy życzenia i poszły gdzieś pozwiedzać,pogadać.W każdym razie nalegac nie bedę.U nas zawsze na ślubach w kościele sa jacyś nieproszeni gości,którzy przychodzą tylko popatrzeć.Więc dla mnie to normalne nie głupie.
 
Do góry