reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniający się okres

Dołączył(a)
20 Wrzesień 2022
Postów
10
Potrzebuje waszej porady ,
Zazwyczaj mam 24 dniowe cykle z rzadkim przesunięciem o jakies 2 dni .
W tym miesiącu cykl wynosi 31 dni i okresu brak . Brzuch mam wzdety tak jak zazwyczaj , jednak w tym miesiącu dokuczają mi uderzenia gorąca , zgaga i zmęczenie .
Oczywiście test mam w planach wykonać , oraz iść na betę . Nie wiem czy idąc jjtro nie jest jeszcze za wcześnie aby coś wykryło .
Czy któraś z was miała takie objawy ?
 
reklama
Potrzebuje waszej porady ,
Zazwyczaj mam 24 dniowe cykle z rzadkim przesunięciem o jakies 2 dni .
W tym miesiącu cykl wynosi 31 dni i okresu brak . Brzuch mam wzdety tak jak zazwyczaj , jednak w tym miesiącu dokuczają mi uderzenia gorąca , zgaga i zmęczenie .
Oczywiście test mam w planach wykonać , oraz iść na betę . Nie wiem czy idąc jjtro nie jest jeszcze za wcześnie aby coś wykryło .
Czy któraś z was miała takie objawy ?
Na betę możesz iść jutro.
 
Moze zwyczajnie ci sie cykl przesunąć a może ciąża. Niestety wróżyć nie ma co, daj znać jak test, beta. Powodzenia. 🙂 swoją drogą ja zamiast pytać bym już wykonała kilka testów. 🤣
 
reklama
Moze zwyczajnie ci sie cykl przesunąć a może ciąża. Niestety wróżyć nie ma co, daj znać jak test, beta. Powodzenia. 🙂 swoją drogą ja zamiast pytać bym już wykonała kilka testów. 🤣
Ja jeszcze jakiś czas temu tez , ale z uwagi na fakt że od prawie 2 lat ze starań o dzidziusia nici to biorę to trochę na dystans i wole poczekać , zrobić raz i mieć pewność 😂
 
Do góry