reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawdzony odkurzacz dla alergika

Nie wiedziałam, że to taka szalona różnica pomiędzy tradycyjnym, a wodniakiem. Stawiam zdecydowanie na odkurzacze piorące. Moje dziecko nie dosyć, że jest alergikiem to jeszcze do tego bałaganiarzem :), ale to już taki wiek. Podoba mi się, ż wodny odkurzacz czyści powierzchnie suche jak i mokre. Kolory moich wykładzin zdecydowanie odżyły. Mam Philipsa Thriatlona i za nic nie zamienię go na starego Elektroluxa workowego, chociaż opróżnianie nie należy do najprzyjemniejszych.
 
reklama
Teraz weszły na rynek fajne odkurzacze specjalne dla alergików. Nie mają wyrzutu powietrza, czyli nie wdychamy brudu który wciagął odkurzacz bo go zasysa do środka. Tak, takie kosmiczne technologie są już w odkurzaczach. Niesamowite jest to, że Sebo są używane w szpitalach na zachodzie a u nas to jeszcze nie do pomyślenia, sprząta się tylko na mokro...
 
Ja polecam odkurzacz firmy Raycop Genie BG-200 , w Polsce jeszcze mało znany, kupiłam go w Anglii, ale widziałam juz na allegro. Na początku byłam nastawiona sceptycznie do tego produktu, ale okazał się genialny.
Mam syna alergika i próbowałam wszystkiego różnego rodzaje odkurzacze. Po tygodniu mój syn przestał kaszleć, gdzie wcześniej często kaszlał albo się dusił. Tak więc produkt godny polecenia.
 
Oczywiście, że odkurzacz wodny jest najlepszy ponieważ przy sprzątaniu na mokro nie kurzy się i jest mniej powodów do alergii. A marka i jej wybór to kwestia gustu i ceny. Jeden lubi tą firmę, inny inną. J
 
reklama

Podobne tematy

Do góry