reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

hej dziewczyny, czy wiecie może jak długo się treaz czeka na decyzję o wznowieniu karty medycznej? podanie składałam online I dosłałam wszystkie niezbędne dokumenty, a status od dłuższego czasu "in progress".

A nie dostałaś od nich listu z potwierdzeniem,że zarejestrowano aplikację?
Ja wysłałam aplikację około 5 lipca,w zeszłym tygodniu przeszedł list od nich,że aplikacja zarejestrowana 9 lipca.Podali mi numer pin do sprawdzania statusu i napisali,że jeśli do 8 sierpnia nie będzie od nich żadnej odpowiedzi to mam się z nimi skontaktować.
 
reklama
nie dostałam żadnego listu tylko potwierdzenie przyjęcia aplikacji mailem zaraz po wypełnieniu razem z numerem referencyjnym I jak sprawdzam status to wyświetla mi się
"Your application is in progress" I jak do 26/07/13 nie dostanę odpowiedzi to mam się odezwać do nich, ale zastanawiam się ile w praktyce to trwa bo pewnie do tego 26 nie odezwą się niestety:-(
 
hej dziewczyny, czy wiecie może jak długo się treaz czeka na decyzję o wznowieniu karty medycznej? podanie składałam online I dosłałam wszystkie niezbędne dokumenty, a status od dłuższego czasu "in progress".

W sprawie karty to ja już wiem więcej:-DOtóż tak jak wcześniej pisałam 9 lipca zarejestrowano moją aplikację,status wczoraj zmienił się na "in progress" a dziś już zmienił się na "karty wydano 1 sierpnia":-D:-)Sprawdzałam ważność kart i są wydane na 2 lata i miesiąc,czyli do końca sierpnia 2015:tak:W sumie na wznowienie więc czekałam około 3 tygodni:tak:
 
W sprawie karty to ja już wiem więcej:-DOtóż tak jak wcześniej pisałam 9 lipca zarejestrowano moją aplikację,status wczoraj zmienił się na "in progress" a dziś już zmienił się na "karty wydano 1 sierpnia":-D:-)Sprawdzałam ważność kart i są wydane na 2 lata i miesiąc,czyli do końca sierpnia 2015:tak:W sumie na wznowienie więc czekałam około 3 tygodni:tak:



dzieki za informacje ,bo ja skladalam wniosek 12 lipca i mi zatwierdzili ,wiec 3 dni po tobie wiec moze na dniach tez dostane odpowiedz dzieki za infooo
:happy:
 
reklama
ja dopiero dzisiaj on line miałam zmieniony status ze przyznano mam GP Visit Card ale jak sprawdzam do kiedy to, że do końca tego miesiąca, czy to możliwe? a ważne były do 31 lipca 2013. Jakieś to dziwne. Czy to możliwe że tylko na miesiąc dostaliśmy?
 
Do góry