reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stacjonarne sklepy bezglutenowe

Dołączył(a)
28 Lipiec 2011
Postów
14
Hej,

Chciałabym stworzyć jakąś poręczną listę sklepów, które mają w swojej ofercie produkty bezglutenowe, ale nie tak jak niedawno miał Lidl, że wrzucili na półki trochę chleba bezglutenowego od Balviten i zrobili z tego wielkie halo.

Szukam sklepów, gdzie jest cała sekcja lub przynajmniej można między półkami znaleźć też jakieś produkty bezglutenowe - makarony, mąkę, jakieś przyprawy.

Co o tym sądzicie? Wiem, że można teraz wszystko szybko zamówić przez internet, ale fajnie by było wiedzieć, gdzie można kupić produkty bez glutenu bez logowania w sieci :)

Pozdrawiam i z góry dzięki za wszelką pomoc.
 
reklama
Hej. Ja widziałam w większych supemarketach typu stokrotka, topaz. Możesz też poszukać małego sklepiku w swoim mieście. Mogę podpowiedzieć coś więcej w temacie przepisów. Na tej stronce poniżej masz 12 blogów dla bezglutenowców. Pozdrawiam
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Link do: 12 blogów z przepisami bezglutenowymi
 
bardzo lubię produkty z ekspres menu. Są szczelnie zapakowane i mają długą datę ważności dlatego gdy wyjeżdżamy np pod namiot spisują się idealnie.
 
bawarka a gdzie kupujesz te produkty z expres meny, jakie oni w ogóle mają produkty, półprodukty czy gotowe?
 
Warto się doradzić znajomych w tym obszarze tematycznym. Moim zdaniem to naprawdę może być całkiem niezłe rozwiązanie :)
 
reklama
Do góry