reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Ojej jak się dziecko wierci i skacze to też ciężko usłyszeć. Ja mam detektor i też jestem w tym tyg co Ty i nieraz to mi schodzi ze 20 min aż znajdę,a nieraz szybko. Jak skacze to ucieka i nie można znaleźć.
 
No wczoraj detektorem słuchałam i nagle słyszę tętno gdzieś bardzo na dole i zaraz mi ginie i tak parę razy. W piątek posłucham znowu ale moje strasznie uciekalo
 
Dziewczyny ja mam starszą ciążę, a we wtorek jak na szkole rodzenia nas położna zabrała na spacer po szpital (położnictwo i sale porodowe) i wpadła na taki pomysł, żeby nam przez ktg tętno maluszków sprawdzić to myślałam, ze tam ze stresu zemdleje, u wszystkich dziewczyn mocniej czy slabiej bylo slychac a u mnie cisza... co prawda moja ciąża najmlodsza ze wszystkich dziewczyn ze szkoły, ale i tak sie wystraszylam. No po chwili jak pojezdzila po brzuchu to wylapala, ale bardzo slabo bylo slychac i mi powiedziala, zebym sie nie martwila, ze dzidzius jeszcze za mały na ktg.
 
Madziolina, na usg bylo i biło (18.01) teraz mialam badanie detektorem tętna i nie było słychać


witaj myślę że nie ma powodu do niepokoju czasem tak bywa ja pamiętam że przy piewszej ciązy serduszko usłyszałam dopiero w 18 tyg i tez nie wiem od czego było to uzależnione a skoro na monitorze serduszko pika to powodów do obaw nie ma chociaż wiadomo zawsze się znajdzie jakieś zmartwienie już takie wrażliwe na wszystko jesteśmy w tej ciązy ja odkąd nie uwierzyłam ż3e jestem w ciąży każda wizyta w toalecie kończyła się strachem o pojawienie się krwawienia . a powiedz mi czujesz już ruchy dzidziusia?/?pozdrawiam serdecznie wszystkie Staraczki ;-) ;)
 
Renata-czuje ale bardzo sporadycznie,najczęściej wieczorem jak jem w łóżku ;) dziś jeszcze nie czułam od rana ale to akurat wiem ze może tak być
 
Renata-czuje ale bardzo sporadycznie,najczęściej wieczorem jak jem w łóżku ;) dziś jeszcze nie czułam od rana ale to akurat wiem ze może tak być
a ja już chyba świruje naprawdę wizyta za pare dni a każdego dnia wydaje mi się że coś czuje a raczej powiedziałabym że czuje na pewno dziś poczułam z prawej strony poniżej pępka i jestto to co czułam przypoprzednich ciążach jeśli okazało by się że to już którys tam tydz ciąży uwierzyłabym wszystkim tym kobietą które długo o ciąży nie wiedziały:oo2:
 
Renata-ja im wierze bo mam przydadek w rodzinie, ja np.ponad dwa lata temu mialam nieregularne miesiaczki (7-46dni) wiec moglabym zajsc w ciaze i dlugo nie wiediec bo czasem okres trwał 1 dzień i nie przejmowalam sie tym, przy tej ciazy na tescue byl taki bladzioch ze jakbym sie nie starala to pewnie bym wyrzucila test do smieci i nie przejala brakiem.okresu ;)
 
reklama
a ja już chyba świruje naprawdę wizyta za pare dni a każdego dnia wydaje mi się że coś czuje a raczej powiedziałabym że czuje na pewno dziś poczułam z prawej strony poniżej pępka i jestto to co czułam przypoprzednich ciążach jeśli okazało by się że to już którys tam tydz ciąży uwierzyłabym wszystkim tym kobietą które długo o ciąży nie wiedziały:oo2:

Pozostaje cierpliwie czekac, chociaż wiem że lekko nie jest..
 
Do góry