reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

staraczka zgadza się.:tak: W dzisiejszych czasach rzeczywiście często samemu wziąć sprawy w swoje ręce...czasami aż razi niekompetencja niektórych lekarzy.Aż dziw,że tacy mają pozwolenie na leczenie ludzi.:no:
ulika no właśnie moja też ta jedyna,sama jest:-D M.in. dlatego kombinujemy dla niej rodzeństwo.:-p Ja też się nad nią trzęsę,jak się przewróci,to zaraz lecę...wiem,że nie powinnam tak robić,ale czasem,a właściwie z reguły,nie mogę się powstrzymać.:sorry:
Z tymi mokrymi ręcznikami to dobra sprawa jest.Jak młoda miała kiedyś zapalenie krtani,to lekarka właśnie poleciła coś takiego.:tak: A na upały rzeczywiście ..inaczej się oddycha.Właśnie pozamykałam okna,bo nie da się,no normalnie się nie da.:no: I zaraz jeszcze czeka mnie wycieczka do sklepu...A powiem wam,że jak widzę te wszystkie muzułmanki w chustach na głowie,całe zakryte,zazwyczaj na czarno,to aż im współczuję...W Niemczech dużo jest takich kobiet,więc nie jest to dla mnie jakiś dziwny widok,ale...mimo wszystko.Ja bym tak chyba nie mogła.:no::szok:
 
reklama
Żabusiu- bardzo dziękuje za słowa otuchy i wiary. Jutro decydujący dzień. Trzymajcie kciuki.
Madziolina- bo tamtych pięknych dwóch kreseczkach w kolejnych dniach tylko cienie.
 
Karotka one są tak nauczone. Założę się, że trochę im gorąco jak jest upał ale one i tak nie wiedzą co to znaczy nosić inne ubrania. Ty byś nie mogła chodzić w tym co one noszą a one w tym co ty nosisz. Tu w Anglii też ich pełno, zwłaszcza z Somalii ale chyba i tak w Afryce większe upały niż tutaj.

Emalia trzymam&&&&&&&&&&&&&&& za jutro!!!
 
Emalia - dlaczego jutro sądny dzień? Robiłaś już betke czy tylko testujesz? Troszkę mi się mylą poszczególne historie ;-) ale wydaje mi się, że to ty czekałaś na kasiorkę, żeby bete sprawdzaić. Przybliż co się dzieje? No i zdradź co to znaczy jutro!! Od której mamy czekać na informację? :-)
 
emalia słoneczko,nie martw się tyle!! ja wiem,że łątwo pisać,ale...chociaż spróbuj.:sorry:Oczywiście też mocno zaciskam piąstki za ciebie jutro....ale rzeczywiście..od której mamy być na baczności??:-)
żabucha masz rację...wiem,że w Anglii też ich sporo.;-) W sumie chyba rzeczywiście tak są wychowane i nauczone.Poza tym one by nie ubrały bluzeczki na ramiączkach i krótkich spodenek,bo im tego religia i kultura zabrania...ale osobiście uważam,że część z nich na pewno zazdrości troszkę europejskim dziewczynom tej swobody i wolności.:tak:Ale to tylko moje skromne zdanie.:-p
 
emalia nie wazne czy blada, czy nie, ale jest! na tescie gdy wychodzi blada, to ciaza! trzymam kciuki! ogromne!

Ja juz dzis lekki sluz mam, to jak myslicie, kiedy mi ta ovu przyjdzie? jutro i pojutrze oraz caly weekend beda bobosexy! Dzis niestety ma druga nocke, wlasnie pojechal do klientow, a do mnie wpadaja dziewczyny na 18, bo mamy ugadywac Panienski kolezanki :-)
 
Emilia - trzymamy mocno kciuku:-)
Ja już mam objawy zbliżającej sie owulacji, uczucie mokrości i śluz rozciągliwy tylko jeszcze mętny. Ale testy jeszcze nic nie wykazuję - nie wiem czemu......:wściekła/y:
Dzisiaj po pracy znów zrobię i zobaczymy czy coś się pokaże:-)
A mnie jakiś straszny kaszel dopadł......masakra jakaś w taki upał meczę się z kaszlem.
Macie jakieś domowe sprawdzone przepisy na kaszelek??? Wydaje sie być takim kaszlem krtaniowym:wściekła/y:
 
reklama
Rybka No ja mam pierwszy dzien śluz, to za ile mnie wiecej powinnam miec owulacje? widzialas moje zdjecia z testem? ja mam caly czas dwie krechy, ale jedna jest bledsza, dzis chyba nie bede testowac, bo i tak nie bedzie bara bara :-)
 
Do góry