reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Cześć! Nazywam się Izabela :) mam już 2 córeczki (prawie 6 lat i 3 i pół) Olivka i Aleksandra. Po urodzeniu drugiej córki przechodziłam ciężkie chwile, ponieważ była chora.. w sumie nadal jest, ale na razie nie o tym.

Razem z mężem doszliśmy do wniosku, że chcemy zacząć starania, tzn na luzie, kochamy się jak mamy ochote, stosunek przerywany lub nie ;) po prostu co będzie to będzie, żeby nie było presji :) Wątpie, że załapie się na 2016 rok, ale może chociaż zajść w ciąże się uda w tym czasie ;)

Mam nadzieję, że ciepło mnie przyjmiecie :) Poprzednie ciąże spędzałam właśnie na tym forum, i nie wyobrażam sobie kolejnej ciąży bez tego wsparcia i atmosfery jaka właśnie tutaj panuje :)

Pozdrawiam,
Izabela!
witaj i zycze Ci powodzenia :-) :)
 
reklama
Izulqa witaj, dopiero luty więc kto wie, moze i na ten rok się zalapiecie :) powodzenia :)

Ja na szczęście dziś wolne, ale spać coś nie mogę więc pije kawę i obmyslam plan na sobotę, moze jakieś kino ;)
 
Bry :) Nadrobiłam was, ale nie dam rady każdej z osobna, wybaczcie...
Doczytałam że rozmawiałyście o zwracaniu się do siebie...
Lux, do mnie moja matka zawsze tak mówiła, ty szm.ato,kur.wo itp... Uwierzcie mi, zapada w psychikę na długo...
Jak przytyłam potrafiła nawet mówić mi, że wyglądam jak tłusta świnia, że jak ja się pokazuje na ulicy... Potrafiła nawet dowalić tekstem jakim cudem ja seks uprawiam, czy mój facet w ogóle trafia przez te fałdy tłuszczu... Dlatego ja bardzo długo miałam i chyba nadal mam kiepskie zdanie o sobie :(
Nie wiem czy nie widziałyście, czy mnie ignorujecie, ale pisałam o wynikach bad histo i oczywiście naczytałam się w necie o stanach przedrakowych i w ogóle, dlatego was pytałam, no ale cóż... Na szczęście właśnie wróciłam od gina, powiedział że mam nie korzystać z neta :D Ogólnie jest ogromna poprawa u mnie :) 24.01 miałam @, trwała 10 dni i o dziwo skończyła się sama, bez wsparcia lekami, nawet nie wiecie jak taka pierdoła cieszy :)
Na dodatek okazało się że torbieli już nie mam (28 mm miałam w lewym jajniku) i lewy jajnik czyściuteńki... A w prawym ładny pęcherzyk 19mm :D powiedział że jutro, pojutrze powinna być owulacja :)
Dostałam też dupka, mam brać od jutra znowu przez 10 dni :) no i oczywiście powiedział że nic tylko współżyć :D
Wybaczcie że czasem tak pisałam tylko o sobie, ale jak nie mam zbytnio co pisać, to wolę nie pisać, albo tylko na szybko wpadam napiszę co u mnie i zmykam. Mam nadzieję że to zrozumiecie i nie będziecie mnie jakoś specjalnie ignorować :) Buziole :)

Lyara - super wieści ..:tak:czytałam, że po ''oczyszczeniu'' są bardzo duże szanse na ciążę ... trzymam kciuki. Nikt Cię tutaj również nie ignoruje... zwyczajnie czasami jest tak dużo postów, że ciężko wyłonić coś konkretnego ... Współczuję takiej rodziny ...ja jestem z moją mamą bardzo zżyta, wiele razy się spierałyśmy, ale nie wyobrażam sobie by któreś z Nas sadziło do siebie epitetami ... serce by mi pękło. Mam za to popieprzonego brata ...(długa historia).
Ruda - jak tam samopoczucie ? ... jakieś zachcianki oprócz ogórkowej ? :D
xXxIzuLQaxXx - Witaj i powodzonka :)

A ja kawę wypiłam i ... sobota .... dzień mopa ehh ..... :confused2:
 
Lyara - super wieści ..:tak:czytałam, że po ''oczyszczeniu'' są bardzo duże szanse na ciążę ... trzymam kciuki. Nikt Cię tutaj również nie ignoruje... zwyczajnie czasami jest tak dużo postów, że ciężko wyłonić coś konkretnego ... Współczuję takiej rodziny ...ja jestem z moją mamą bardzo zżyta, wiele razy się spierałyśmy, ale nie wyobrażam sobie by któreś z Nas sadziło do siebie epitetami ... serce by mi pękło. Mam za to popieprzonego brata ...(długa historia).
Ruda - jak tam samopoczucie ? ... jakieś zachcianki oprócz ogórkowej ? :D
xXxIzuLQaxXx - Witaj i powodzonka :)

A ja kawę wypiłam i ... sobota .... dzień mopa ehh ..... :confused2:
ja w pracy dzis a jak wroce ta zapierdziel mnie czeka ostry
 
Mojego młodego to żadna siła nie zmusi do posprzatania swojego pokoju, poza siłą czarnego wora na śmieci ;) wizja utraty wszystkiego co posiada działa motywujaco na jakiś czas :)

Dzień mopa, a mi się nic nie chce :/ kompletnie nic...
 
reklama
Nessi dziekuje ze pytasz :-) ogórkowa za mna chodzila jeszcze.przed ciąża. Tylko ja.nie potrafie zrobic takiej dobrej kwasnej :-)
Dzisiaj zdecydowanie lepiej:-) plamienie ustapilo, brzuch nie boli ,nawet w domu dzisiaj posprzatalam na blysk :-)
Za to w.nocy zaczely bolec cyce. Jak sa w staniku to jest super, jak je puszcze samopas to.masakra. w nocy przekopywalam szafe i szukalam stanikow sportowych :-) wiec zaczynaja sie uroki ciazy :-)
 
Do góry