reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Ruda ja mam to samo i od pierwszej ciąży śpię w stanikach sportowych ;-)
Ja mam strasznie wrażliwe sutki i wyglądają totalnie jakbym karmila :-o
Smaka na ogorkowa narobiłas. Ale czekam na dostawę ogórków od mamy w następna sobotę będą u nas.
 
reklama
Ja w pierwszej ciazy spałam i teraz tez musze.
Ja mam w domu ogorki kiszone.od babci ale mi taka dobra jak jej nie wyjdzie :-)
 
Pizza może i mniam, ale tak mnie boli gardło i ucho, że żadne jedzenie nie sprawia przyjemności. Wolę nie jeść, bo tylko ból gorszy. Wszystko przez zatoki :/
Czeka mnie niedziela z butelką wody i inhalatorem.
 
hej laski, ja mam pracowita niedziele, piore reszte ubran i reczniki, oj caly dzien pralka pochodzi, na dodatek suszarka mi pekla, druga peka, wiec mam problem, bo mam tylko jedna suszarke plus linki w lazience gdzie wisza Tomka robocze ciuchy, ehh bede musiala dawac je na grzejniki, bo sie nie zmieszcze a nie pojade specjalnie po suszarke, bo mi sie nie chce :-p na obiad mam mintaja plus talarki i surowka
 
Ruda ...:) cóż począć, takie uroki ciąży ...hej! to tylko 9 miesięcy :-) :);-) ;)
Luxia ... moja mama by na mnie chyba ekskomunikę nałożyła, za sprzątanie w niedzielę haha
 
Nessi haha oby do konca 3 miesiaca potem juz z gorki . No i ostatnie 3 juz ciezko.:-)

Taaa z górki, ja pamiętam, że z każdym miesiącem i kilogramem zaznaczałam iksami w kalendarzu, byle szybciej, byle już, bo nie dawałam rady ... nogi puchły, moja ulubiona pozycja do zasypiania na brzuchu odeszła do lamusa, a jak dostałam kopa w kiszke lub coś tam to tylko jęczałam :-) :):wink:
 
Ciii pocieszam sie :-) haha tez odliczalam. 50 ostatnich dni zakreslalam na kalendarzu a maly wyjsc nie chcial ( chociaz w 7 miesiacu zatrzymywali mi akcje porodowa) a na telefony " bierze cie cos" odpowiadalam tak szlak :-)
 
reklama
Dzien dobry po weekendzie. Ja odliczam do testu. Dzis 26 dc. Chcialabym, zeby okres nie przyszedl. Planowo ma byc 10.02. Niestety boli mnie podbrzusze jak na okres. Ovufriend niby pokazuje ze owulacja byla, ja nie do konca jestem tego pewna
 
Do góry