reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Ann niestety do najbliższego rosmana mam 25km :D ale nawet nie wpadłam na to że tam mogą mieć ;) bo podjechać to chwila moment

Lux może przyjdzie kasa z następnym ksiegowaniem. Nie denerwuj się, bo złość piękności szkodzi :D na pewno wypłaca, chyba że jutro
 
Ostatnia edycja:
reklama
Haha! :-) wlasnie wcinam naleśniki z gyrosem i warzywami :-)
Nie do konca jeszcze do mnie dotarlo ze jestem w ciąży
:-) czesto sie na tym.łapie:-)
A ty kiedy testujesz?
 
Dam za wygraną w tym miesiącu, ponieważ na antybiotykach jadę ... :tak: Zresztą przerwa dobrze mi zrobi ...
 
pora szykowac się spać a co do testów to ja polecam pepino w auchan za 3,90 i szybko pokazują bo mają czułość 10 w aptekach takich nie ma . ja co prawda kolejny zrobię dopiero jakieś 12 dni po pregnylu czyli w połowie marca
 
reklama
Do góry