reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Ostatnio czytalam o jakis badaniach ktore powiedzialy ze seks wylacznie w dni plodne jest czesto nieskuteczny poniewaz za malo mamy seksu w dni nieplodne i organizm reaguje na sperme jak na zagrozenie dla organizmu.
Ze warto wspolzyc regularnie zeby organizm przyzwyczail sie, nawet raz w tygodniu ale w ciagu calego cyklu.

Ja to mam nadzieje ze Okres nie przyjdzie nawet jak sie zabezpieczamy, gorzej jak nie przychodzi a w ciazy nie jestem bo wtedy tylko czekanie zostaje :realmad:
Też o tym czytałam i że częsty seks zmusza macicę 'do roboty' ;p a z drugiej strony słyszałam,że częsty seks sprawia,że sperma 'traci na wartości' ;p hehe najlepiej to wywalić kalendarze i współżyć kiedy się chce i ile się chce :D
 
reklama
Ale mi sie dzis w robocie dluzy. Wczoraj mielismy zawirowania i mialam duzo dzwonienia wiec szybko poszlo a dzisiaj jak flaki z olejem.
Za to wczoraj wlascieiel dzwonil zapytac czy nie chcemy jakiegos konkretnego koloru na scianyw nowym domku. Juz sie nie moge doczekac przeprowadzki.

ooo a jak chcecie zobaczyc nad czym pracuje to o: http://northwestmotorcyclesdirect.com
 
Ja pier****, miałam taką babę w aptece przed kilkoma sekundami, że miałam ochotę ja zabić. Wredne babsko drze mordę i jeszcze mi mówi, że to ja krzyczę... Nie no, tak mnie wkurw*la , że mi chyba wszystkie pęcherzyki popękaly! Aż mi bateria w telefonie pada. Byle do domu bo zwariuje dziś ;)
 
reklama
Do góry