reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

Lux to zapraszam ale lepiej samolot złap bo do Niemiec daleko :-(
Teraz się przymierzam do kaszotto już widziałam jakiś fajny przepis.
 
reklama
Jestem po [emoji4] na wizycie miałam robione usg tarczycy i jest wszystko super pięknie [emoji6] zostałam wysłana na badania i zostały mi rozpisane normy. Jeżeli je przekroczę to widzimy się z panią doktor na kolejnej wizycie ale mam cicha nadzieje ze jednak nie będzie to potrzebne.. Dodatkowo zbadać mam progesteron ale to dopiero za 10 dni, wiec wtedy zrobię wszystko za jednym razem. Eh to czekamy ...
 
Jestem po [emoji4] na wizycie miałam robione usg tarczycy i jest wszystko super pięknie [emoji6] zostałam wysłana na badania i zostały mi rozpisane normy. Jeżeli je przekroczę to widzimy się z panią doktor na kolejnej wizycie ale mam cicha nadzieje ze jednak nie będzie to potrzebne.. Dodatkowo zbadać mam progesteron ale to dopiero za 10 dni, wiec wtedy zrobię wszystko za jednym razem. Eh to czekamy ...
super wiesci, czekamy na piekny pozytyw, u Ciebie Gageta rowniez
 
Hej u mnie @ za 16 dni. Dzis 13 dc działamy :) Trzymam kciuki!
Którego grudnia miałaś to poronienie? Ile czekalas n okres? Ja miałam od 4 plamienia i od 7 grudnia już dużo krwi po poronieniu tydzień krwawienia i juz gin dał zielone światło. Miesiączkę dostałam 3 stycznia i działamy :-)


To chyba będziemy w podobnym czasie testować. Mi kalkulator wyliczył że 29.01-01.02 powinnam dostać @


Młoda jeszcze jesteś wszystko przed tobą :-)

Dziewczyny a ja się zastanawiam gdzie się podzialyscie. Co tam tak cicho. No a wy tutaj. :-D
Hej
 
reklama
Do góry