reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

reklama
Luska22 podobno nic nie dzieje sie bez przyczyny.. tez przeszlam juz troche negatywnych testow i wiem, ze to marne pocieszenie dla Ciebie w tym momencie, ale glowa do gory- sa badania.. i co najwazniejsze chec i motywacja do dalszych staran:)
 
Luska22 podobno nic nie dzieje sie bez przyczyny.. tez przeszlam juz troche negatywnych testow i wiem, ze to marne pocieszenie dla Ciebie w tym momencie, ale glowa do gory- sa badania.. i co najwazniejsze chec i motywacja do dalszych staran:)
Kochana ja sie nie zalamuje bo to nie ma sensu @ jeszcze nie ma troche sobie na nia poczekam
 
Malpa sie pojawila w niedziele plamilam dwa dni zanim sie rozkrecila i teraz znowu plamie mam juz dosc tego cholernego okresu
 
A u mnie dziwny miesiąc coś mi się wydaje, że bezowulacyjny [emoji17] juz 16 dzień cyklu a owulacji brak.. Od 7 dni sprawdzam testami owulacyjnymi i nic! kreska troszkę ciemniejsza ale 2-3 dni na takim samym poziomie i nie chce być taka sama jak kontrolna ani ciut mocniejsza [emoji53] więc nici pewnie z najpiękniejszego prezentu walentynkowego [emoji6] bo zawsze z dnia na dzień była co raz ciemniejsza. W poniedziałek idę na badanie krwi te co zalecił mi endokrynolog, wiec 3majcie mocno kciuki, żeby wyniki były ok a wskaźnik tsh mniejszy niż w listopadzie.. [emoji4]
 
Hej musialam oswoic sie z wynikami plakalam cala noc 3dc
Fsh 4.52
Lh 2.16 za niskie jak na 3 dc
Estriadol 31
Prolaktyna 21.54
Dsea-so4 497.40
Testosteron 44.44
Shbg 20.00 za niskie
Tsh 3.078
Problem z tarczyca mam napewno prawdopodobnie mam niedoczynnosc
 
reklama
luska22 - LH masz jeszcze w granicach normy
http://*spam*/artykul/nieplodnosc-k...nalnych-czesc-1-hormony-przysadkowe/1873.html
A tarczyca do zbicia ...
Shbg masz za niskie bo tarczycę masz wysoką .... zbijesz tarczycę, zejdzie Shbg...
Nie denerwuj się kochana, ważne, że już wiesz co nie gra w Twoim organizmie tak jak potrzeba.
 
Do góry