reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
Ja tak na szybko. Super, ze wyniki i samopoczucie dobre :)
Madziu maly mial 2,3 nt, lekarz jak nie widzi nieprawidłowości to nie wysyla dalej nw badania. Takze trzeba ufac lekarzowi :)
Ewelinko my mielismy konflikt, po porodzie dostalam zastrzyk, wczesniej robili badania na przeciw ciała. Dokladnie noe wiem jakie co i jak bo jak lekarz mowil, ze wszystko ok to nie sprawdzałam , nie czytalam itp. I wlasnie w taki sposób przetrwalam bezstresowo z obydwoma chlopakami do 10 miesiaca
Ewelinko rozumiem, ze masz rh-?
Pozdrawiam milego dnia
 
Tak meliska ja mam Rh- a Rh+ ma moj Ł i ginek powiedzial ze mamy niezgodnosc krwi i ze przy pierwszej ciazy to nie ma znaczenia ale przy drugiej juz tak .. tylko ze on o zadnym zaszczyku po porodzie nie mowil a wlasnie czytalam ze powinnam dostac po... teraz sie nie martwie bo jak powiedzial ze teraz nic sie nie bedzie dziac to nie bedzie ale przy drugiej chyba bede schizowac
 
Madziu crl 72.... cokolwiek to znaczy ja naprawdę nie interesowałam sie takimi rzeczami, nie sprawdzalam na forach co to i po co. Na pewno gdyby bylo cos nie tak to bym szukała ale jak gin mowil, ze ok to ja to przyjmowalam do wiadomosci i juz :) i Wam tez tego życzę wtedy dni mijaja beztrosko :). Co do konfliktu to Mi tez przy pierwszej ciąży mowila.gin ze problem moglby wystapic przy drugiej . W szpitalu dali zastrzyk z immunoglobina (jakos tak) i powtorzyli milion razy zeby pamietac bo jak pytaja przy drugiej ciazy to kobitki nie pamietaja. Teraz tez dostalam ten zastrzyk.
 
Ewelina u nas też konflikt serologiczny. A Ty teraz jesteś w drugiej ciąży, jak dobrze pamiętam, to może profilaktycznie powinien Ci zlecić badanie na obecność przeciwciał.
Ginka do mnie o tym właśnie mówiła, że może ja kiedyś już też byłam w ciąży, a tego np. nie wiedziałam i może też mi zleci.

Lux, ach ten Pudel :D Całe liceum i studia był dla mnie oderwaniem od nauki :-D
 
reklama
No faktycznie przeciez to tak jakby nasza druga ciaza mimo ze tamta dlugo nie trwala .. a ja glupia powiedzialam naszemu ze nigdy nie poronilam , ze sie nic nie dzialo i bla bla bo nie chcialam do tego wracac tylko cieszyc sie ta ciaza i nie fiksowac ale teraz sie mega zestresowalam .. glupia ja :-\ taka nieodpowiedzialna jezuu :-\
 
Do góry