reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
Ewelina bardzo bym chciała żeby to była prawda.
Chodząc do laboratorium też mogłam mieć styczność z ta chorobą, bo kolejki z dziećmi do lekarzy niesamowite. Ale nigdy się nad tym nie zastanawiałam. A teraz cóż... płacz już mi niewiele pomoże.

W środę minie tydzień, więc czekam jeszcze 7-14 dni na objawy do 25.02.
 
Ewelina bardzo bym chciała żeby to była prawda.
Chodząc do laboratorium też mogłam mieć styczność z ta chorobą, bo kolejki z dziećmi do lekarzy niesamowite. Ale nigdy się nad tym nie zastanawiałam. A teraz cóż... płacz już mi niewiele pomoże.

W środę minie tydzień, więc czekam jeszcze 7-14 dni na objawy do 25.02.
masakra trzymam kciuki bys nie zachorowala
 
Lux, a ja za Twoje dwie kreseczki :)

Pocieszam się tym faktem, że siostry chorowały to może i mnie dopadło, bo to przecież bardzo zaraźliwa choroba.

Dobra idę na śniadanie, a w ogóle nie mam apetytu. W piątek byłam u dietetyka i przytylam od grudnia 1 kg.
Potem pojechaliśmy na bal i wytrzymałam prawie do 3. Teraz najbliższa zabawa będzie na weselu w kwietniu.
 
Lux, a ja za Twoje dwie kreseczki :)

Pocieszam się tym faktem, że siostry chorowały to może i mnie dopadło, bo to przecież bardzo zaraźliwa choroba.

Dobra idę na śniadanie, a w ogóle nie mam apetytu. W piątek byłam u dietetyka i przytylam od grudnia 1 kg.
Potem pojechaliśmy na bal i wytrzymałam prawie do 3. Teraz najbliższa zabawa będzie na weselu w kwietniu.
i nie denerwuj sie, bo dziecko stresujesz niepotrzebnie
 
Luxi, żeby to było takie proste :(

Gdyby gin zleciła mi badania na IgG ospy, to bym wiedziała czy się wystrzegać czy nie. Ale teraz mogę sobie "gdybać" :/ Czekam teraz niespokojnie.

Jadę dziś do kina, chociaż przez 2 godziny może uda mi się nie myśleć.
 
Luxi, żeby to było takie proste :(

Gdyby gin zleciła mi badania na IgG ospy, to bym wiedziała czy się wystrzegać czy nie. Ale teraz mogę sobie "gdybać" :/ Czekam teraz niespokojnie.

Jadę dziś do kina, chociaż przez 2 godziny może uda mi się nie myśleć.
ja wiem, ze to jest trudne, ale musisz to jakos przezwyciężyć
 
reklama
Ewe ja miałam zrobić badania tylko na toksoplazmozę, kiłę, HIV, glukozę, TSH, gr. krwi, mocz i morfologię.

Teraz nawet na następną wizytę nie kazała mi robić morfologii, tylko sam mocz. I tak to jest z wizytami prywatnymi...
A gdzie badania na cytomegalię, różyczkę, ospę, HCV czy posiew z pochwy to ja nie wiem.

Morfologię robiłam tylko raz przez te 4 miesiące ciąży. Nie wiem czy to normalne. Tak się na mnie zaczęła drzeć, że zastanawiam się nad zmianą lekarza.
 
Do góry