reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Luxuorius brawo :)
Córcia nie najgorzej, dzięki.
Ja swojego też wczoraj dorwalam. Ale muszę powtórzyć, bo dziś to dopiero czuje jajniki. .Mega bolą. .
 
Luxuorius brawo :)
Córcia nie najgorzej, dzięki.
Ja swojego też wczoraj dorwalam. Ale muszę powtórzyć, bo dziś to dopiero czuje jajniki. .Mega bolą. .
na kiedy masz termin @?
bylam wczoraj u mamy siostry i ona ma 3,5 latka, Brajanka, jestem z nim od urodzenia, bo jak mieszkalam w domu rodzinnym to duzo sie nim zajmowalam i wczoraj zdalam se sprawe, ze on coraz madrzejszy, taka gadula kochana, sam chodzi siku, nawet se drzwi zakluczy od wc, sam zje, jest niemozliwy i tak go tulilam, calowalam, mowilam, ze kocham i tak mi sie teskno za moim dzieckiem zrobilo, mialby poltora roku i tez by bylo takie fajne, ehh do dupy to wszystko :no:
 
Luxuorius ostatnią@ miałam 24 stycznia. ..U mnie jest podobnie siostra ma maleństwo, a moja dzidzia byłaby miesiąc starsza. Też często o tym myślę. Ale nie dolujmy się. Uda się, MUSI !

A ty na kiedy masz termin@?
 
Luxuorius ostatnią@ miałam 24 stycznia. ..U mnie jest podobnie siostra ma maleństwo, a moja dzidzia byłaby miesiąc starsza. Też często o tym myślę. Ale nie dolujmy się. Uda się, MUSI !

A ty na kiedy masz termin@?
mamy ten sam termin, tez mialam 24 stycznia @ haha
no boli jak komus rodzi sie dziecko a nasze sa w niebie, moja chrzesniaczka urodzila sie dwa tygodnie po tym jak ja mialam rodzic, oj jakie mialam opory by pojechac do niej jak sie urodzila, wozek to mi Ada wciskala na sile, mowi masz to Twoja corka ehh, jak na nia patrze, jak tam jezdze i widze jaka ona jest duza, jak probuje mowic, jak biega i sie smieje to mam lzy w oczach, zrobilabym wszystko by moje dziecko wrocilo, idzie marzec, kiedy stracilam ciaze i coraz mi ciezej :no:
 
Luxuorius to boli i na zawsze zostanie w naszych sercach. Ale nie zmienimy tego co się stało. Myśl, że Ty też będziesz miała takie szczęście w domu.Jesteśmy mega twarde, cieszę się, że tu jesteście. Lux i reszta DAMY RADĘ! Zostaną nam wynagrodzone nasze łzy i złamane serca. A nasze kruszynki będą zawsze z nami.
 
Luxuorius to boli i na zawsze zostanie w naszych sercach. Ale nie zmienimy tego co się stało. Myśl, że Ty też będziesz miała takie szczęście w domu.Jesteśmy mega twarde, cieszę się, że tu jesteście. Lux i reszta DAMY RADĘ! Zostaną nam wynagrodzone nasze łzy i złamane serca. A nasze kruszynki będą zawsze z nami.
jak bylam mlodsza to nie rozumialam jak ktos moze pragnac dziecka, dziecko a po co to komu, pieluchy, nocki zarwane, teraz bym wszystko oddala by przytulic dziecko, by biegalo radosnie po mieszkaniu, wczoraj w kauflandzie taka na oko roczna dziewczynka uciekla mamie i biegnie taka rozesmiana do nas, moj Tomek mowi, Boze jakie slodkosci, zacalowalbym, a ta mama mowi no jest pocieszna, odkad zaczela chodzic to nam ucieka wszedzie i tylko usmiech na buzi :laugh2:
 
reklama
hej kochan idze że tu humor nostalgiczny wiec pasuję do was.. ja też mam koleżankę która zaszła ze mną ja miałam ciązę pozamaciczną ona ma już pond półroczną Basie a teraz jak byłam w tej ciąży zaszła ze mną moja bliska koleżanka ( w sumie to planowali dziecko ale nie tak szybko i bach) mieszkamy na jednej ulicy i ja straciłam a ona już 25 tc... zawsze jak będę patrzeć na te dzieciaczki to będę myślec o swoich....

a ja dziś zrobiłam 2 test i dalej I krecha.. tak jak się spodziewałam.. a mimo to i tak trochę smutno.. dziś ostatnia dawka lutki i czekam na okres....
 
Do góry