reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

jak tam niedziela dziewczyny? U mnie leniwa , leżymy sobie z mężm

wczoraj wieczorem zaczęła mni epobolewać,kłóć prawa pierś i tak do tej pory. nie wiem co to może być, nigdy tak nie miałam.

@ dalej nie ma, jutro ide do gin ;/
 
reklama
Bafinko, ja mialam okres, ze potrafilam nie pojechac do kogos komu urodzilo sie dziecko, szkoda tylko, ze ten ktos nie rozumial tego, ze boli mnie widok malego dziecka, jak zaszlam w ciaze to kuzyna zona urodzila synka, potem stracilam ciaze i mlody mial wtedy miesiac, tak jak bedac w ciazy moglam go wziac na rece, tak po stracie mialam z tym problem i wzielam go na kilka sekund, po czym zrozumialam, ze nie dam rady i oddalam dziecko jego mamie... :no:
 
lux ja do tej pory cały czas sie przemawiam z mamą małej Basi.. z 3 razy już byłyśmy umówione i zawsze "coś " mi wypada.. nie mogę tego zwalczyć.. widziałam ja raz bo zostałyśmy zaproszone obie do wspólnej znajomej... miałam małą na rękach i myślałam że mogłaby być moja...:( ach dzisiejszy dzień jest do dupy... próbuję zająć myśli już zrobiłam muffiny i sałatkę do teściów.. bo idziemy do nich na obiad.. zaczęłam prasować ale nie dałam rady.. wzięłam się za książkę ale nie mogę się skupić... do d... dzień...
 
lux ja do tej pory cały czas sie przemawiam z mamą małej Basi.. z 3 razy już byłyśmy umówione i zawsze "coś " mi wypada.. nie mogę tego zwalczyć.. widziałam ja raz bo zostałyśmy zaproszone obie do wspólnej znajomej... miałam małą na rękach i myślałam że mogłaby być moja...:( ach dzisiejszy dzień jest do dupy... próbuję zająć myśli już zrobiłam muffiny i sałatkę do teściów.. bo idziemy do nich na obiad.. zaczęłam prasować ale nie dałam rady.. wzięłam się za książkę ale nie mogę się skupić... do d... dzień...
moj pojechal do kuzyna i jak wroci to idziemy a spacer, poki co ja sprzatam po obiedzie i pieke palki na jutro, np moja szwagierka nie moze zrozumiec mojego cierpienia i mowi, Jezu jak Ty mozesz nie lubic malych dzieci...ona mysli, ze ja nie lubie, bo sie nie rajcuje jak ona na widok niemowlaka, a ja po prostu nie mam takiej potrzeby, mam swoje dzieci w rodzinie i one mi starcza, nie musze piszczec jak ona do dzieci w przychodni, sklepie czy u kogos obcego na ulicy...i jak jej to wytlumaczyc, ze ja tego nie potrzebuje, ze bede miec moje dziecko to sie na nim skupie.ehhhh
 
Ale smutno się zrobiło. Po każdej burzy wychodzi słońce :) do nas też wyjdzie.
Byłam w kościele, pomodliłam się za nas wszystkie iza nasze aniołki, aż się poryczalam. Więc mnie też dopadło. Ale nadzieja umiera ostatnia. A my cały czas mamy nadzieję i tego się trzymajmy. ..

Kamkaz jest z synkiem w szpitalu. Martwila się, nie chciał jeść, nie chciał spać, widziała, że boli go brzuszek. Więc wczoraj pojechała do szpitala. Są przyjęci ba oddziale pediatrycznym z podejrzeniem kolki. Dziś był ważony, ładnie przybiera. Mozliwe że jutro wyjdą.
 
Kamkaz zdrówka dla Piotrusia
Chciejka dzieki za modlitwę. Ja też o was pamiętałam w swojej. ..
Do mnie juz puka @... brzuch pobolewa test negatyw. Dziś już lutki nie biorę i do boju testy owu muszę dokupić i do dzieła do 3 razy sztuka...
 
Cześć Dziewczyny
Widzę, że nastroje tutaj kiepskie więc wpadłam Was pocieszyć! Nie zawsze wychodzi od razu, nie zawsze udaje się takk szybko. Zobaczcie na moją sygnaturkę, 3 dzieci potem same problemu przez półtora roku a jednak teraz się udało i wczoraj zaczęłam wg OM 19 tc a wg usg prawie 20 tc. Każdej z Was sie uda!!!

Beti39, jak u Ciebie????
Kamkaz, zdrówka dla Piotrusia! Odezwij się!

Czy ktoś oprócz Beti jeszcze testuje na dniach?
 
reklama
Cześć Dziewczyny
Widzę, że nastroje tutaj kiepskie więc wpadłam Was pocieszyć! Nie zawsze wychodzi od razu, nie zawsze udaje się takk szybko. Zobaczcie na moją sygnaturkę, 3 dzieci potem same problemu przez półtora roku a jednak teraz się udało i wczoraj zaczęłam wg OM 19 tc a wg usg prawie 20 tc. Każdej z Was sie uda!!!

Beti39, jak u Ciebie????
Kamkaz, zdrówka dla Piotrusia! Odezwij się!

Czy ktoś oprócz Beti jeszcze testuje na dniach?
wiem, ze sie uda, ale czemu tego strachu nie moge przezwyciężyć ehh :no:
 
Do góry