reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

To prawda długa droga przed nami,ale całym sercem wieżę że tym razem ta droga zakończy sie sukcesem :) Kochanym zdrowym bąbelkiem na rękach :)
 
reklama
Dzień dobry :-)
Nie było mnie tu wieki temu. Dziś weszłam i aż serce się raduje jak przeczytałam o pozytywnych testach. Tak bardzo cieszę się Waszym szczęściem. Teraz czekamy na pozostałe dziewczyny ... Chciejka, Bafinko teraz kolej na Was:-) Mocno trzymam za Was kciuki. Przepraszam że nie odniosę się do każdej z Was i nie jestem na bieżąco. Postaram się to nadrobić.

Przesyłam buziaki i pozdrowienia od mojego 7-tygodniowego dresiarza
 
Ostatnia edycja:
A to moje szczęście :-)
 

Załączniki

  • 1455102988565.jpg
    1455102988565.jpg
    61,1 KB · Wyświetleń: 40
hej ja nadal nie wiem na czym stoję.. zrobiłam test z rosmana.. nic nie było więc go zostawiłam i poszam teraz wracam a tam cień cienie.. nie pokazuje nawet mężowi bo by powiedział ze ześwirowałam.. ten cień pewnie ukazał się po 5 min więc jest nie ważny nadal czekam na @
 
hej ja nadal nie wiem na czym stoję.. zrobiłam test z rosmana.. nic nie było więc go zostawiłam i poszam teraz wracam a tam cień cienie.. nie pokazuje nawet mężowi bo by powiedział ze ześwirowałam.. ten cień pewnie ukazał się po 5 min więc jest nie ważny nadal czekam na @
moze wez zrob jutro kloejny? a jakies zwiastuny jak na @ masz?
 
reklama
Bafinko po co sie katować,idz na bete!!!! Co wy z tymi testami,beta wykrywa bardzo wczesną ciąze i jest czarno ma białym a nie " cień cienia" :)
 
Do góry