reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Bafinka ale się z nami droczysz:D Niedobra Ty! :D hehe

Ja czekam na @ dalej, ale dziś czuje jajnikii wyprysków na pyszczku troszkę, więc coś będzie na dniach:D
 
Witajcie wreszcie wróciłam...
Leki obstawione zalecenia wydane. Leżeć i czekać. Jutro jednak beta.... niechętnie ale kazał to kazał. ..
 
Wiem ,wiem... no nic tak czy tak jutro znów oczekuwanie na wynik. Dzisiaj dostałam jeszcze wlew, więc zrobione wszystko co można trzeba czekać modlić się i wierzyć :-)
 
reklama
Ja w pierwszej iui poleciałam ma bete wynik cos koło 35 zadzwoniłam zadowolona do lekarza,a on własnie kazał mi zrobić drugą za 48 godz,zdziwiłam sie ale zrobiłam,i co ??? I beta spadała :( była ciąza biochemiczna :(
 
Do góry