reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare telefony dla Wiktorka ;)

PomOMP for Wiktor.jpg

Już jest ponad 60 telefonów :-):-):-)
 
reklama
hej

Byłam dzisiaj u Kałuży ( ten co ma studio tatuażu koło papu) i mówił abyś przyniosła tą informacje o tel.. On sam ma 2 tel i da Tobie..jakiś kumpel też podobno coś ma :) wiec uderzaj do niego
 
Didi punkt zbiórki jest w Papu widzisz szkoda że dopiero zauważyłam Twoją informację to i bym tam zaniosła ;) ale możesz mu powiedzieć, że jak ma niech wrzuci do pudełka w Papu ;);-)
ViKamcia priv wysyłam :tak:
 
Kamcia jasne tylko nie wiem kiedy to będzie :sorry:
28 stycznia w PL szkole w Galway jest dzień otwarty i będzie też organizowana zbiórka tel. na ten dzień i ja tam będę więc tam możesz podrzucić fona a na kawkę wpadnę jak będę w Galway hmmm że tak powiem pod kątem rozrywkowym ;-):-)
 
Po dzisiejszej zbiórce w polskiej szkole w Galway i ostatnich podarunkach mam w domku ....uwaga.... ok 250 szt. :-):-):-):-):-):-) czyli pierwszy pułap 165 telefonów na iPada dla Wiktorka osiągnięty jupiiiiiiiiii :-D kolejny pułap to 500 ;-) także kochane zbiórka nadal trwa :tak:
 
Po dzisiejszej zbiórce w polskiej szkole w Galway i ostatnich podarunkach mam w domku ....uwaga.... ok 250 szt. :-):-):-):-):-):-) czyli pierwszy pułap 165 telefonów na iPada dla Wiktorka osiągnięty jupiiiiiiiiii :-D kolejny pułap to 500 ;-) także kochane zbiórka nadal trwa :tak:
super, ze sie udalo tyle uzbierac :-) Robilam dzis porzadki chlopcom w zabawkach i znalazlam 2 tel. wiec
wrzuce ja w Papu do pudla :-)
ps. a to maja byc jakos zapakowane czy tak luzem??:zawstydzona/y::confused::unsure:

 
reklama
Do góry