reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stosunek przerywany a ciąża

Nie chce Cie straszyc, ale moze i ja sie podziele swoimi doswiadczeniami :) mianowicie my z mezem poczelismy nasza coreczka stosujac ta wlasnie metode "antykoncepcji" :) on wyjal przed skonczeniem a jednak.... a co do testu ciazowego to zrobilam po 6 tygodniach i wykazalo, ze nie jestem w ciazy dopiero w 10 dowiedzialam sie, ze jedank jestem...a to ci niespodzianka :D
 
reklama
No to własnie ja sie jutro spodziewam tej miesiączki lub w sobote////Ale jak ja moge byc w ciaży jak muj chłopak sie nie spuscił
 
Ewels zycze Ci, zebys nie byla w ciazy. Szkoda Ciebie, ale przede wszystkim dziecka.
Moja rada: dziewczyny najpierw dowiedzcie sie od strony teoretycznej, jak mozna dziecko począć, a dopiero potem idzcie do łóżka z chlopakiem. Nie chce byc chamska, ale chyba sie nie da inaczej czytajac te wypowiedzi.
 
Ja na tym całym portalu o stosunku przerywanym znalazłam jedna osobe doświadczona i naprawde wiedzacą skad sie biorą dzieci.Już nie bede nawet tu pisać bo nie ma sensu bo i tak tu nic nie wie...Życze powodzenia
 
A ja uwazam ze nikt nikomu nie jest w stanie powiedziec jak duza jest mozliwosc zajscia w ciaze stosujac ta czy inna probe zabezpieczenia. Mysle ze tak naprawde to wszystko zalezy od organizmu kobiety i danego zdarzenia. Ludzka natura rzadzi sie wlasnymi prawami i nie jestesmy w stanie tak do konca na nia wplynac. Dlatego bez sensu sa pytania: Napisz mi prosze czy zaszlam w ciaze. Bo i tak nawet ty sama nie znasz na poczatku odpowiedzi. Znamy tylko pewne statystyki i mozliwosc ryzyka. Ja juz wiem ze stosunek przerywany nie jest absolutnie zadna forma zabezpieczenia i chcialabym bardzo podziekowac wszystkim pomocnym osobom ktore tu na forum pomogly mi to lepiej zrozumiec. Jestem bardzo wdzieczna za szczere i MĄDRE odpowiedzi. Dzieki:-) A Ewels19 chyba jeszcze nie dojrzala do takich tematow:no: Pozdrawiam Was wszystkie i zycze powodzenia :-)
 
Ja na tym całym portalu o stosunku przerywanym znalazłam jedna osobe doświadczona i naprawde wiedzacą skad sie biorą dzieci.Już nie bede nawet tu pisać bo nie ma sensu bo i tak tu nic nie wie...Życze powodzenia

ciekawe jak tą osobę poznałaś.. i na podstawie czego stwierdziłaś, że ona właśnie wie skąd się biorą dzieci jeśli większość osób odpowiadających ma swoje pociechy lub jest w ciąży?

popieram słowa celinki i apeluję:
dziewczyny,zanim zaczniecie współżycie:
1. dowiedzcie się jak działa wasz organizm,
2. poznajcie teorie "skąd się biorą dzieci"
3.jeśli nie chcecie zostać mamami jeszcze, to idźcie do ginekologa i zapytajcie go o najlepszą dla was metodę antykoncepcji.

Stosunek przerywany NIE JEST dobrą metodą antykoncepcji dla młodych dziewczyn, szczególnie tych, które nie dojrzały do współżycia nie mówiąc o roli rodzica..
A jego "nieskuteczność" została zbadana i m.in. tu są wyniki: Skuteczność różnych metod antykoncepcji
 
Dzis jest moj 41 dzien cyklu... :wściekła/y: Nie dostalam jeszcze okresu i dzis rano zle sie czulam (w glowie mi sie krecilo i mnie mdlilo) :confused: No ale ja mysle ze tego okresu to nie mam przez jakies zaburzenia w organizmie. Bylam nad morzem wiec moze podroz tym razem mi rozregulowala cykl... Mam nadzieje ze wszystko jest w porzadku... Jak nie dostane do konca tygodnia to wybiore sie do lekarza... Pozdrawiam :-)
 
No bo chyba test wykonany przeze mnie kilka dni temu nie pomylil sie... Wykonalam go raczej w odpowiednim momencie... :confused::sorry2:
 
reklama
Do góry