reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stracilam dziecko i sens zycia

Witaj,wyrazy wspolczucia.Mam pytanie czy mozesz mi powiedziec co masz na mysli po zabiegu czy to znaczy ze uspali Cie i musieli wyszyscic?Przepraszam za niedyskretne pytanie,ale wlasnie poronilam w 18 tygodniu,odeszly mi wody i nie mozna bylo juz nic zrobic.Dostalam cos na wywolanie skurczow i tyle,nie mialam zanego zabiegu.
Zapalam swieczke dla twojego Aniolka(*)
 
reklama
Iwona01-powodzenia.
Musisz wierzyc ze bedzie dobrze i bedfzie napewno.
Ja mam wyrzuty sumienie ze za malo wierzylam w to ze sie uda.
to nie jest latwe ale trzeba w to wierzyc!
powodzenia
 
KRAKÓW - bezpłatne konsultacje psychologiczne dla rodziców doświadczonych stratą dziecka

Pomoc Rodzinom po Stracie Dziecka z Fundacją "By dalej iść"

Fundacja "By Dalej Iść" prowadzi różne formy wsparcia dla rodzin, które zmagają się ze śmiercią dziecka. Rodzice mogą skorzystać z pomocy patrolu interwencyjnego, bezpłatnych konsultacji z psychologiem oraz uczestniczyć w grupach wsparcia.
W DNIU 1 LIPCA (PIĄTEK) W KRAKOWIE PLAC SZCZEPAŃSKI 3/2 OD GODZ. 17 DO GODZ. 20 NA RODZICÓW PO STRACIE DZIECKA CZEKA PSYCHOLOG. BEZPŁATNE KONSULTACJE UMAWIAMY TELEFONICZNIE POD NR.: 784 61 44 02 LUB MAIL`OWO: info@bydalejisc.org.pl.
ZAPRASZAMY
 
hej ja poroniłam w 23tyg dwa miesiące temu czekałam na pierwszy okres po miesiączce a wczoraj robiłam test i wyszedł pozytywny niewiem co dalej
 
hej ja poroniłam w 23tyg dwa miesiące temu czekałam na pierwszy okres po miesiączce a wczoraj robiłam test i wyszedł pozytywny niewiem co dalej


wejdz na watek ciaza po poronienieniu tam jest wiecej takich jak ty... ciezko sie wbic pomiedzy rozmowy ale pewnie wkrotce sie zaklimatyzujesz ;-)
 
Witajcie dziewczyny...Ja straciłam swojego Groszka w 11 tyg :(
po prostu serduszko przestało bić :(:(:(:( a ja tak się cieszyłam kiedy się wreszcie udało.... jest mi ciężko... tesknie za nim... miałam zabieg 20.07.2011 ta data na zawsze zostanie w mojej pamięci :( .....
powtarzają mi ze jestem młoda ale z dniem kiedy dowiedziałam sie że moje maleństwo nie rozwija się straciłam sens życia.... :( ciągle płacze... ta pustka tak boli....
 
Witajcie, i ja straciłam swój skarb. Jeszcze tydzień temu moje dziecko żyło. Moje maleństwo miało zaledwie 8 tygodni i jego serce przestało bić, moje zresztą też... Najgorsza jest niemoc, nic nie mogłam zrobić, zupełnie nic, nie potrafiłam mu pomóc, obronić go :(. W szpitalu spędziłam tylko jeden dzień teraz jestem w domu. Mąż próbuje wyciągać mnie z domu, ale ja nie chcę tu czuję się bezpiecznie, a najbezpieczniej w łóżku. Za tydzień muszę wrócić do pracy, zupełnie sobie tego nie wyobrażam. Zawsze uśmiechnięta, pomocna a teraz smutna i obojętna na wszystko. Jak przeżyć ten czas i odzyskać sens w życiu. Jak nie bać się utraty kolejnej ciąży. Jak się podnieść.... Ściskam was mocno wszystkie dziewczynki.
 
reklama
My tutaj wiemy co czujesz... i wiemy że nie ma na to prostego sposobu.... daj sama sobie czas... pozwól sobie na żałobe..jak chcesz płakać to płacz nie duś nic w sobie bo To nic nie da... ja jestem 3 tyg po zabiegu i ciągle tesknie ale staram sie żyć dalej....jak wróciłam do pracy to nie miałam czasu mysleć o tym co mnie spotkało....
Światełko dla Twojego Aniołka*[**]
 
Do góry