reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Strasznie dużo pije....

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez agnieszka81, 26 Luty 2007.

1. agnieszka81

agnieszka81 Fan(ka)

cześć wszystkim!!!!!!!!! a my znowu mamy problem:no:....
    Od kilku dni mój Kubuś strasznie dużo pije-tzn. 4-5 a nawet więcej 250ml.Kubków picia na dzień, nie licząc kubka mleka rano i kaszy na kolację....
    Nie ma temperatury, w mieszkaniu jest ok 19-20 stopni czyli nie za gorąco-nie poci się.
    Stracił apetyt tylko pić mu się chce-do tego stopnia, że biega za mną z płaczem i z kubkiem w garści:no:
    Przez to picie strasznie dużo sika, nie wiem co się dzieje to jest dla mnie bardzo dziwne, bo do tej pory to się nie zdarzało-czego powodem może być tak duże pragnienie?????????????
    proszę o radę!!!!
    Agnieszka,.

2. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

moja Maja tez od jakis kilku dni duzo pije, ale nie myślałam o tym jako o problemie,
    a po twoim poście agnieszko też sie teraz zastanawiam czy to normalne ???

3. reklama
  4. agnieszka81

agnieszka81 Fan(ka)

Pycha-słyszałam gdzieś- kiedyś, że zwiększone pragnienie to objaw jakiejś choroby, tylko nie pamiętam jakiej-stąd mój niepokój z tym związany.Ale może niepotrzebnie panikuje?
    Pozdrawiam Ciebie i Twoją Majeczkę:))

5. ania_77

ania_77 Mama Marcinka i Julki

Zwiększone pragnienie może być objawem cukrzycy. Mój synek też miewa dni że pije i pije i pije ....a następniego dnia wypije jeden dwa kubki picia i to wszytsko. Ale kiedy zaczyna pić dużo to przyznam że też zaczynam się martwić. Muszę zapytać się lekarza co sądzi na ten temat przy najbliższej okazji.

6. agnieszka81

agnieszka81 Fan(ka)

Ania77-no właśnie, cukrzyca... tak też mi się wydawało że tego objawem jest wzmożone pragnienie....
    Kubuś też dzisiaj mniej pił, wczoraj też nie było źle, warto to jednak skonsultować z lekarzem-a przynajmniej poobserwować.
    Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

Maja juz tak dużo nie pije, po prostu miała taki okres że potrzebowała i tyle :happy:

Poleć forum