reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2006

Dzieki dziewczyny :) co do luteiny to mi lekarz powiedzial ze jak mial pomoc to juz pomogla, a teraz juz nie ma na nic wplywu. Co do spacerow i humorow to ja tez jestem wiecznie zmeczona ja dziewczyny prawie nigdzie nie wychodze jak juz cos to samochodem na zakupy, ale dzis sie postanowilam zmusic do spaceru bo taka piekna pogoda ze az szkoda.Pozdrawiam
 
reklama
Hej hej!
Ja dzisiaj na wesoło:)
przeżyłam pierwszy dzień pracy:) poszło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzidzia lubi się uczyć angielskiego ;D kopała na znak że kuma :) :) :)
ale dobrze że weekend!!!
Milego dnia i wypoczynku!!!!!!!!!!!!!
buziaczki dla maleńkich stópek :)
 
Oj dziewczyny cos we mnie dzis wstapilo.Wstalam rano posprzatalam u siebie babci i wujaszka, potem kleilam pierogi w miedzyczasie gotowalam mezusiowi ulubione danie "chili" potem musialam pierogi ugotowac dla calej rodzinki ehh moja mam po godzinie mowi dziecko daj sobie spokuj, a ja nie dopiero teraz odpoczywam, ale chyba tego bylo mi trzeba bo jakos sie tak milo robi na serduszku jak czujesz sie potrzebna.Pozdrawiam mamusie i ich piekne brzusie :)
 
reklama
Melduję się po paru dniach przerwy, internet nam zaszwankował :(
My z Dzidzią też jesteśmy po pierwszych dniach w pracy po wakacyjnej przerwie. Moja dzidzia za to słucha ciągle języka polskiego, ciekawe czy po kilku lekcjach dziennie nie ma jeszcze dość? ;)
Pozdrawiam mamusie i brzusie!!
 
Do góry