reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Jagus- jak tam Julka? Zdrowka dla Was:-)

Bluelovi- trzymam kciukasy za ostatnie tygodnie i czekam na zdj syneczka:-)

A reszta? Co u Was?
U nas poki co zdrowi, korzystamy ze sniegu i wolnego czasu:-)
 
Kasiu Julka już na szczęście zdrowa, w czwartek na kontroli płuca były już czyste, dziś idziemy znowu małą obejrzeć, ale już nawet nie kaszle, więc raczej wszystko jest w porządku:)

Blue super, czekam na zdjęcia młodszego braciszka;)
 
Bluelovi rówież czekam na wiadomość i trzymam kciuki :)

Jaki spory czas mnie tu nie było, wow aż miałam kłopot z haslem, żeby sie tu dostać,tyle czasu...
Co forum to forum :)
 
Katherinne fajnie ,że tutaj się pojawiłaś, pisałamna innym forum do Ciebie w tej sprawie mówienia jak jest u Kingi i wsumie tez nie zastanawialam się, że to może być objaw autyzmu, choć szczerze jak kiedyś miałam jakies podejrzenia i się wczytywałam w objawy to wiekszość dzieci które znam miały podobne zachowania, więc każde jedno miałoby autyzm?
Kinga np też tak mówi,, Kiga siada, Kika am'' ,, Tata choć Kiga lalala'' czyli choć potańczyć ze mną.
Na początku odpwiadała jak ma na imie, potem odpowiadała na pytanie nie, a teraz róznie z odpowiadaniem, najczęściej odpowie mi,, Nie babo ''( szkoła teścia) a potem ,, Mamo!'', że niby się poprawi no i odpowie Kiga i od tego momentu jak zaczęla odpowiadać na pytanie o jej imie nazwisko i wiek to zaczęla też tak mowić,, Kika to i tamto''
Tylko jak pisze teraz o tym to ja też w sumie teraz złapalam sie na tym, że zwracam się do niej ,, Choć, teraz Kinga zje ładnie obiadek'' kurcze dlaczego ja tak czasem mówie, no głupie to ,, to teraz nie dziwne, że Kinga tak o sobie mówi hehe, no i wyszło :) mój błąd

Tak to też mówi, stra się sporo, co dzień to corz to nowsze słówka, ale te słowka jeszcze nie potrafi sklecić w dobrze ułożone zdanie, jeszcze nie jest dobrze odmienione, choć widać stara się i fajne to jest ,że idzie się z takim bąblem dogadać, czy powie po swojemu czy pokaże już tak fajnie, że wiadomo.

Swego czasu miałamanie mwienia ała, i wszytko było ała i boli i potem człowiek głupi czy faktycznie boli czy tylko tak sobie mówi...
 
Jaguś: gratulacje:) innym zafasolkowanym dziewczynom też, dajcie znać co u was:)
Któraś mama karmi jeszcze piersią 2-latka? Pytam z ciekawości:)
Pozdrawiam
 
reklama
Jaguś gratulacje super

Agagsm ja karmię co prawda juz raz na dobę tylko . Już chciałabym zakończyć tylko czekam na moment odpowiedni bo w brzuszku juz kolejny maluch w kolejce czeka . Co u Ciebie kochana ?
 
Do góry