reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stylowe wnętrza

reklama
Ja mam akurat białe meble i białe ściany. Lubie uczucie sterylności :D Później tylko dodaje kolorowe dodatki :D Marzy mi się malowanie ścian np na zieleń taką głęboką i dużo roślin ale przy obecnym etapie życia to ciężko by było zorganizować remont z dzieckiem na rekach haha
 
Jeśli chodzi o meble kuchenne, to polecam dobre rozplanowanie, co gdzie umieścić (jeszcze na etapie planu właśnie) - ważne, żeby dobrze wykorzystać każdy centymetr przestrzeni, a w dodatku zrobić to z sensem.
W szafkach garnki przy kuchence, talerze w jednym słupku ze sztućcami, cargo i lodówka zaraz przy blacie.
Gniazdka pod sprzęty oraz tam, gdzie będzie się podłączać dodatkowe urządzenia (np. blender ręczny).
Im lepiej zaplanujemy usytuowanie każdego sprzętu, każdej łyżeczki, tym bardziej funkcjonalne będzie pomieszczenie. Nie musicie przy tym koniecznie korzystać z usług stolarza, w dużych marketach również jest możliwość zaplanowania kuchni pod wymiar. W Leroy Merlin Link do: Zestawy mebli kuchennych - Leroy Merlin jest możliwość umówienia sie na rozmowę z projektantem, z czego skorzystaliśmy, zamawiając meble kuchenne do naszej kuchni. Kuchnia zaplanowana co do centymetra i taniej niż w studio kuchennym. Meble mam białe, trochę obawiałam się bieli, jednak jestem zadowolona. Kuchnia duża nie jest i ta biel rozjaśnia pomieszczenie.
 
Ostatnia edycja:
A ja mam nieco inny problem - jak stworzyć stylową jadalnię. Znalazłam wiele cennych rad na tej stronie www o wyborze stołu kuchennego i krzeseł. Jednak sama nie wiem, na co ostateczni postawić... Co Wy wybrałyście?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Teoretycznie, czy masz lat :20,30,40 czy70 to zawsze ""kompromis"". W praktyce...i tak my babeczki wywalczymy większość swoich pomysłów. Jednak z racji wieku i wykonywanego zawodu, muszę przyznać,że my babeczki jesteśmy bardziej egzaltowane. Ulegamy podszeptom mody, tego co jest u innych i co widzimy np w TV. Nie walcz z facetem, bo choćbyś miała najlepsze pomysły, to i tak nie wygrasz z budżetem, no chyba że jesteś np Anką Lewandowską Szczerze- jak chcesz mieszkanie w takim stylu jak Ci się marzy, to musisz mieć cholerna cierpliwość. Facet to taki zwierz, który ma swoje wymarzone lokum.. czasami to np sofa/kanapa, czasami to kuchnia(!), bardzo rzadko sypialnia.Jednak zawsze i on ma swój priorytet - odkryj co dla niego jest "" mus"" i na to ""chwilowo"" wydaj zgodę z zaznaczenie,że wszystko inne TY urządzisz- to naprawdę działa
Od siebie polecam zastanowić się też nad sterowaniem roletami:
https://www.budownictwo.org/artykuly/szczegoly/75316_technologia-z-wave-i-jej-zalety-dla-domu

Ciekawa jest ta technologia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry