reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stymulacja CLO

VerSass

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Styczeń 2023
Postów
20
Cześć dziewczyny. To będzie mój pierwszy cykl z CLO. W związku z tym mam kilka pytań. Ile razy miałyście monitoring w czasie stymulacji, po jakim czasie pojawiła się owulacja licząc od ostatniej tabletki? Czy oprócz monitoringu, robiłyście testy owulacyjne i się pokrywały? W którym cyklu z clo zaszłyście? Czy to prawda, że u kobiet z pcos jest większa szansa na ciąże mnogą? Oprócz clo będę miała jeszcze podany zastrzyk ovitrelle.
 
reklama
Cześć dziewczyny. To będzie mój pierwszy cykl z CLO. W związku z tym mam kilka pytań. Ile razy miałyście monitoring w czasie stymulacji, po jakim czasie pojawiła się owulacja licząc od ostatniej tabletki? Czy oprócz monitoringu, robiłyście testy owulacyjne i się pokrywały? W którym cyklu z clo zaszłyście? Czy to prawda, że u kobiet z pcos jest większa szansa na ciąże mnogą? Oprócz clo będę miała jeszcze podany zastrzyk ovitrelle.
Ja brałam clo w połączeniu z duphastonem (nieregularne okresy). Miałam 2 monitoringi i po tych 2 cyklach udało się nam zajść w ciążę 🙂 dziś synek kończy roczek niedługo ❤️ też mam PCOS - jeśli masz trochę kg za dużo sprobuj się ich trochę pozbyć, to też często pomaga.

Trzymam kciuki za Ciebie! 🙂
 
Przez ile czasu rosły ci pechęrzyki? U mnie waga idealna, bliżej mi do niedowagi niż nadwagi. Wszystkiego Najlepszego dla synka i gratulacje dla mamy za skończony pierwszy trudny rok ❤️🥰
 
Cześć dziewczyny. To będzie mój pierwszy cykl z CLO. W związku z tym mam kilka pytań. Ile razy miałyście monitoring w czasie stymulacji, po jakim czasie pojawiła się owulacja licząc od ostatniej tabletki? Czy oprócz monitoringu, robiłyście testy owulacyjne i się pokrywały? W którym cyklu z clo zaszłyście? Czy to prawda, że u kobiet z pcos jest większa szansa na ciąże mnogą? Oprócz clo będę miała jeszcze podany zastrzyk ovitrelle.
Ja miałam cztery cykle stymulowane clo i ovitrelle, do tego duphaston. Owulki miałam około 12-13dc. Bez clo pęcherzyki rosły wolniej i nie pękały a przerastały w torbiele. Testy oeu robiłam przy pierwszej stymulacji z ciekawości tylko i pokazywały tylko blade kreski, czyli negatywy, więc to olalam. Może jakieś felerne testy miałam 😅 na monitoring szłam za wraz po zakończeniu cło, potem za 3 dni, potem już co drugi lub i codziennie jak bylo trzeba, ale to wszystko zależy od tego co i jak to tam rośnie. Mi w ostatnim cyklu urosły i pękły dwa pęcherzyki bez PCOS, a z jednego powstał mały ssak który mi wisi właśnie na piersi 🥰
 
Do góry