reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Syn czy córka ?!? Chiński kalendarz płodności

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2010' rozpoczęty przez Mysza84, 8 Marzec 2010.

1. Mysza84

Mysza84 New Member

2. Lila001

Lila001 Guest

U mnie wychodzi chlopiec:-) Chociaz szczerze to nie wierze w ten kalendarz:-)

3. reklama
  4. skrzat910

skrzat910 żyje dla nowego życia

mi wyszło dziewczynka ale jakos bardziej ufam usg.

5. anbar

anbar New Member

Ten kalendarz mi pokazuje dziewczynkę, ale ja mam przeczucie na chłopaka. Nie wiem skąd, ale jak tylko się dowiedziałam, że jestem w ciąży, jestem przekonana, że to będzie chłopiec.
    Zobaczymy co USG nam powie.

6. eZOJA

eZOJA Życie jest pięne :)

tez juz patrzalam na ten kalendarz w 1 ciazy :tak:;-)
    liczy sie jak? jak ja we wrzesniu konce 29 lat to mam patrzec juz jako 29latka??

jesli tak to w 1 ciazy wychodzi mi dziewczynka a urodzilam chlopca i od poczatku czulam ze to bedzie chlopak :tak: Moze to dziwne dla Was ale powaznie, ja wiedzialam ze to bedzie chlopak!! jak u anbar ;-)

7. kokota82

kokota82 Alicja***05.08-07.08.2009

U mnie dziewczynka, z Alicją i chłopcami sie zgodziło, teraz tez stawiam na dziewczynkę:))) ciąża przebiega tak samo ,jak by czas się zatrzymał. Do zaplodnienia doszło 4 dni po stosunku i braku śluzu płodnego. Owulacja bardzo bolesna z prawego jajnika więc na 100% dziewczynka.jestem pewna bo stosuje NPR i metode objawowo -termiczną. Ciekawe czy wam sie sprawdzi:)))
    I tak jak u larvunia ,intuicja mi to mówi:))

8. eZOJA

prawy jajnik na dziewczynke?? z kad ta pewnosc?? czy to tak jest w kazdym przypadku?? ;-)

9. kokota82

Nie w każdym przypadku,ja tylko napisałam ze u mnie z prawego jajnika ale moze cos w tym jest. Ponoć z bolącej owulacji sa dziewczynki. Ja chlopców mam z lewego jajnika i owulacja nie bolesna przy dużej ilosci śluzu plodnego, teraz wszystko odwrotnie. Mam 100 % pewności kiedy doszło do poczecia bo po owulacji jest progesteronowy skok temperatury no i reszta objawów.

10. reklama
  11. eZOJA

dzieki za odpowiedz :tak:
    wynika z tego ze ja swojego ciala dobrze nie znam ;-)

12. kokota82

Wiesz mi to zajęło parę lat,dla mnie ta ciąza to szok,bo mojemu mężowi 4 dni plemniki nie wytrzymały.Alicja jest z dnia owulacji,formalnie powinien byc 3 chlopiec a jest córcia bo tez z bolacego jajnika,tą wersję o bolacej owulacji juz od nie jednej mamy słyszałam, ponoć jajeczko ma wtedy inny zapach i tylko dziewczynki woli chłopców nie wpuszcza ,ale biore to tak przez palce:)) U mnie NPR sprawdzoło sie zawsze do teraz ,widac to ingerencja mojego aniołka tam w niebie:)))

Poleć forum