reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Syn czy córka ?!? Chiński kalendarz płodności

Kokota, jak już się dowiem jaka płeć to Ci powiem czy Twoja teoria z bolącymi owulacjami się sprawdza czy nie ;-) U mnie każda owulacja jest bolesna, dzięki temu wiem kiedy są. Z tego by wynikało, że jestem w stanie rodzic tylko córki. Zobaczymy ;-)
Moja mama miała przez cały czas tylko takie bolesne owulacje,mnie urodziła jak miała 21 lat potem za 2 lata moja siostra ,czyli też baba:) potem dłuuuuuuuuugo nic i mając 43 lata urodzila dziewczynkę (Zuzia jest z innego ojca ,mój nie zyje 13 lat) i jak widać też babeczka, myślała ,ze może teraz jej synek wyjdzie a lekarz sie smiał ,ze ziarenko kawy tu widzi:)) Więc jeśli ty bedziesz mieć też dziewczynkę to skłonna jestem wierzyć ,że to jednak tak jest z tym bolącym jajnikiem:)))
 
reklama
Moja mama miała przez cały czas tylko takie bolesne owulacje,mnie urodziła jak miała 21 lat potem za 2 lata moja siostra ,czyli też baba:) potem dłuuuuuuuuugo nic i mając 43 lata urodzila dziewczynkę (Zuzia jest z innego ojca ,mój nie zyje 13 lat) i jak widać też babeczka, myślała ,ze może teraz jej synek wyjdzie a lekarz sie smiał ,ze ziarenko kawy tu widzi:)) Więc jeśli ty bedziesz mieć też dziewczynkę to skłonna jestem wierzyć ,że to jednak tak jest z tym bolącym jajnikiem:)))

Przyznam że jeszcze takiej interpretacji nie słyszałam, ale oby się spełniła ;-) mnie też jajnik napierdziela ile wlezie :-)
 
Wiesz Myszka twój aniołek odszedł kiedy ja miałam urodziny,Przykro mi ,Światełko dla naszych aniołków (*)(*)(*)
 
a co do bolacego jajnika to ból straszny,zawsze się śmieje,żeby nikt mnie poddenerwował bo bym skopała. Ani leżeć a stać, ból jakiby miało rozerwać jajnik i biodro ale jest tak jak mówisz przynajmniej wiemy kiedy możemy:)))
 
Ale ja pierwszy raz teraz tak miałam że przy owulce myślałam ze zwariuje, ale tłumaczyłam sobie że to może po zabiegu, bo to była pierwsza owulka... Ale na szczęście owocna. :-)
 
znam ten kaledarz,
w pierwszej ciazy mi sie sprawdzilo i mialam synka
jesli jestem w ciazy wyjdzie ze znow bede miec synka ;)
 
Ciekawa jestem ilu nam się sprawdzi :-)
Ja mam dostać od koleżanki test płciowy który można robić w 8 tc i wychodzi płeć...niestety u nas w PL się z nimi nie spotkałam, ona ma je z Kanady.
Ale pamiętam że mój ginek kiedyś się wypowiadał w TV że płeć można sprawdzić z badania krwi już przed 10tc :-)
 
ja tutaj sie z takimi testami nie spotkalam
ale moja ginekolog w poprzedniej ciazy powiedziala mi bardzo wczesnie z bede miec synka jak dobrze pamietam bylo to w 3 mies.
 
Mnie wyszło, ze urodzi się synuś :))) Bardzo bym się cieszyła bo moje siostry mają same dziewczynki :D To byłby przełom w mojej rodzinie :D Ale córcia też będzie cudowna :)
 
reklama
Mialam pierwsza ciaze wyszlo dziewczynka i przed owulacje planowalam zeby byla dziewczynka i tez wyszlo, a teraz nie wiem czy jestem w ciazy bo jeszcze nie sprawdzalam moze za 4 dni sprawdze test, tez bedzie dziewczynka i znow przed owulacja :D
 
Do góry