reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Syn czy córka ?!? Chiński kalendarz płodności

Z tego kalendarza wynika,że z pierwszej ciąży powinnam mieć chłopca a mam córkę :-p
Teraz powinnam mieć córkę...hmmm zobaczymy.
 
reklama
Mialam pierwsza ciaze wyszlo dziewczynka i przed owulacje planowalam zeby byla dziewczynka i tez wyszlo, a teraz nie wiem czy jestem w ciazy bo jeszcze nie sprawdzalam moze za 4 dni sprawdze test, tez bedzie dziewczynka i znow przed owulacja :D
U mnie mój aniolek jest z dnia owulacji a i tak dziewczynka wyszła, teraz juz nie ryzykowałam i tak obecne szczęście jest poczęte 3 dni przed owulacją,mam nadzieję ,ze dziewczynka będzie i ważne zeby zdrowa była.
 
Ja raczej sceptycznie podchodzę do wszelakich kalendarzy ba nawet lekarzą do końca nie ufam może przez fakt że z Maksem do 36 tyg ciąży mówiono mi żę mam córeczkę więc białe łożęczko pościele ubranka ito różowe a tapeta w pokoju brzoskwiniowa w kotki i serduszka
a tu niespodzianka co Pani będzie miała jak to co Zuzię a lekarz z takimi dużymi jajkami mało nie zemdlałam
naszczęście koleżanka odkupiła odemnie większosc ubranek a Maksiu lubił kotki :D
Teraz bardziej zdam się na intuicje czuje ze będzie dziewuszka ale do usg 4d zadnych ubranek itp kupować nie będe :D
 
hmmm u mnie z kalendarza wychodzi chłopak i mam przeczucie, że to będzie synuś:) a może dlatego tak mi sie wydaje, że chciałabym chłopca :-) zobaczymy. Jak to mówią ważne aby było zdrowe ;-):-)
 
Już za 8 tygodni na usg będzie nam wychodzić płeć na usg :-) ja strasznie jestem ciekawa! Chciałabym już wiedzieć tylko tak na 100%, bez niespodzianek na porodówce.
 
Mnie jest tak naprawdę wszystko jedno czy będzie chłopczyk czy dziewczynka :) Ale jak tak się zastanowie sama w sobie i pomyślę to serce podpowiada ze synus :) Choc dziś śniła mi się dziewczynka :D Zobaczymy... BYLE ZDROWE!!! :)))
 
Wg mojego kolegi, który robi jakieś interesy z chińczykami, chińczycy inaczej licza wiek niż my. Tj. wg niech jesteśmy starsi o rok - nie rodzimy sie mając 0 tylko 1.
A teraz prosze popatrzeć jeszcze raz :tak:
Mi wychodzi chłopak, ale coś mam pzreczucie, że będzie dziewczynka:-)
 
Z córeczką to by mi się sprawdził ten Chiński kalendarz. Teraz wychodzi synuś i byłoby super ale i tak najważniejsze żeby tylko wszystko było dobrze i żeby dziecko było zdrowe :-)
 
reklama
hmmm... mi przy pierwszej ciąży wyszedł chłopczyk i kalendarz to wskazał. Teraz też niby będzie chłopiec i w sumie to tak krążę po domciu mówiąc mojemu mężowi od momentu jak się dowiedziałam o ciąży, że też będzie synuś. Chociaż ja wolę opierać się na swoim przeczuciu, bo tak jak przy pierwszej ciąży zanim zrobiłam testy przeczuwałam, że będzie dzidziuś to tak miałam i teraz.
 
Do góry