reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Syn czy córka ?!? Chiński kalendarz płodności

Wychodzi dziewczynka, chociaz ja mam przeczucie, ze chlopak. I na 90% chlopca potwierdzila pani doktor na ostatnim USG. No zobaczymy :-)
 
reklama
Mi wychodzi dziewczynka ale jakoś mi się wydaje, że to będzie chłopczyk. bardzo bym tego chciała ale najważniejsze żeby było zdrowe. Niedługo mam USG genetyczne to może będzie już widać kto siedzi w moim brzuszku :))
 
I to jest właśnie błąd... "Myślę ze będzie chłopczyk bo bardzo bym tego chciała". Trzeba zdać się całkowicie na instynkt :) Moja starsza siostra przy 2 ciążach była PEWNA ze to będą chłopcy bo strasznie chciała mieć syna i co? Ma 2 córeczki :D Drugiej siostrze było zupełnie wszystko jedno ale w sercu czuła ze będzie córka... I jest córka :) Mnie takze jest wszystko jedno czy będzie córeczka czy synuś... Ale od momentu jak dowiedziałam się o ciąży za każdym razem myślę ON a za chwilę karcę się że w sumie moze też być ona :) Myślę, ze trzeba wejsc głęboko w siebie i oddalić od siebie wszelkie myśli chce zeby był ch albo dz... :) Ja wierzę że kobiety posiadają bardzo silny instynkt i intuicję :)
 
To ja jestem wyjątkiem...bo u mnie intuicji zero...wogóle nie mam czegoś takiego -> o to na pewno chłopak.
Też jestem bardzo ciekawa, zawsze marzyłam żeby stroić małą królewnę, ale jak będzie synek to też mam z nim związane milion planów.
Więc niech tylko zdrowo rośnie w brzuszku, i będzie trochę nieprzyzwoite na następnym badaniu to może lekarz już coś poglądnie.
 
Mysz zrobilam ten tes i wyszla mi na 67% dziewczynka, ale ja wierze w moje przeczucia ze to chlopczyk :)
 
A mnie w tym teście wyszło pół na pół :) W chińskim - że chłopak i pierwsze podejrzenia na USG też wskazują na Mężczyznę :) Co nie zmienia faktu, że przez pierwsze dwa miesiące myślałam, że urodzę dziewczynkę.
 
Ja podobnie jak Mysza nie mam za bardzo przeczuć co rośnie w moim brzuszku i intuicja niestety nic mi nie podpowiada.Co do teściku powyzej to jak zawsze wychodzi mi pół a pół 47% na 53% wiec ciężko stwierdzić.

Za to moj mąż od początku twierdzi ze bedzie dziewczynka i jak wraca z pracy to mowi: "Co porabiałyscie dziewczyny?", wiec moze ma lepsza intuicje odemnie.Ale to sie moze juz niedlugo okaze po kolejnych USG.

Co do chinskiej metody to tez ciezko mi policzyc bo owulacje mialam okolo 6-8 marca a rodzilam sie 7 wiec ile mam policzyc lat 28 czy 29.HI,HI!Wiec po prostu musze cierpliwie poczekac az dzidzia zechce na badaniu nam sie ujawnic.
 
reklama
Co do chinskiej metody to tez ciezko mi policzyc bo owulacje mialam okolo 6-8 marca a rodzilam sie 7 wiec ile mam policzyc lat 28 czy 29.HI,HI!Wiec po prostu musze cierpliwie poczekac az dzidzia zechce na badaniu nam sie ujawnic.

Lori, ważne ile masz lat rocznikowo w chwili poczęcia - jesteśmy w tym samym wieku 29 :)


A wg ludowego testu wychodzi mi chłopak, ale zobaczymy. Najważniejsze żeby zdrowe :)
 
Do góry