reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Syn czy córka ?!? Chiński kalendarz płodności

reklama
Moze powinnysmy ten watek zamienic na "przeczucie co zamieszkalo w brzuszku" albo cos takiego hehe :)

Mi coraz czesciej swita mysl ze bedzie chlopiec.. D by sie ucieszyl :) mi obojetnie - jak to sie mowi "zeby tylko bylo zdrowe" :D
 
Tak jak pisałam wcześniej ja jakoś ostatnio poczułam że u mnie w brzuszku zadomowił się Szymonek. W. jednak cały czas twierdzi że to córka... I jak mu wczoraj powiedział że Szymonek to mi powiedział "Szymonek z pipulką" :-D
 
Mi z kalendarza wychodzi córcia, wg algorytmów matematycznych córcia, marzy mi się córcia, a przeczucia jak nic na chłopca! ;)
MOj R. marzy o drugim synku ;)

A i tak wszystko zależy od chromosomu ;)
 
A mi się marzy dziewczynka, ale pewnie chłopak będzie. Jak będzie, to dziewczynki jeszcze nie popuszczę...
 
Modlisia Ty się pewnie już w czwartek dowiesz jak dzidziuś się pokaże.

Joaś
wg kolejności to powinien być chłopczyk...jakby szło tak jak do tej pory. Czyli jakby był teraz synek to zacznie się liczenie na kolejnej ręce ? :-)
 
A i tak wszystko zależy od chromosomu ;)

Podobno jeszcze od "czasu produkcji". Męskie plemniki żyją krócej, więc chłopcy wychodzą najczęściej z prób w dniu i dzień po owulacji, zaś dziewczynki zazwyczaj są efektem starań na kilka dni przed. To są te, które mogą przeżyć w drogach rodnych od 3 do 5 dni. Medycznie tego się udowodnić nie dało, ale statystycznie kiedyś dowiedziono, że wśród młodych małżeństw najczęściej pierwszym dzieckiem są chłopcy, bo próby są częste, zaś u przedstawicieli zawodów, gdzie nie zawsze można jak się chce (piloci, policjanci, marynarze, itd.) przeważają córki.
Sprawdziłam to na sobie i swojej koleżance ;-) Ona stosowała testy owulacyjne i próby podejmowała w dniu pojawienia się wyniku pozytywnego (czyli nawet do 48 godzin przed owulacją) i ma córkę. Zaś my czekaliśmy do samego dnia owulacji i mówią, że będzie syn.
 
reklama
To u mnie zgodnie z metodą Anbar powinien być synek - bo u nas było właśnie w dniu owulacji albo nawet w dzień po :-)
co by tylko potwierdzało moje przeczucia :-)
 
Do góry