reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Syn czy córka ?!? Chiński kalendarz płodności

mi jak wyszedl test owulacyjny pozytywnie to probowalismy od tego dnia przez kolejne 4, wiec sama nie wiem..
 
reklama
U nas przytulasy są codziennie więc dzidzia może być z dnia owulacji. Ale to też nie przeświadcza o chłopaku.

Jednak u mnie dalej intuicja wskazuje na Szymonka... :-) :-) :-)
 
a u nas bylo przytulanko do piatku a owulacja miala byc w niedziele wieczorem lub w poniedzialek rano korzystałam z testów owulacyjnych ale bardzo ciekawi mnie czy chlopczyk czy dziewczynka :) strzal byl na dziewczynke ale zobaczymy :)
 
a u nas bylo przytulanko do piatku a owulacja miala byc w niedziele wieczorem lub w poniedzialek rano korzystałam z testów owulacyjnych ale bardzo ciekawi mnie czy chlopczyk czy dziewczynka :) strzal byl na dziewczynke ale zobaczymy :)
U mnie podobnie, ostatnie przytulano było w niedzielę 14 lutego w Walentynki a w środę była owulacja,czyli tez strzł w dziewczynkę,zobaczymy,mam nadzieję,że sie udało:-) Ale w ciąży z Alicją przytulanko było w niedzielę o 23 a owulacja byla przed 12 w poniedziałek czyli 13 godz max ,wg tego powinien być chłopiec bo z dnia owulacji a była dziewczynka
 
Mysza - widzę, ze intuicja u Ciebie też zadziałała :D Wcześniej pisałaś, ze nic Ci nie świta :))) Zobaczymy Kochana czy nasze przeczucia nas nie zawiodą :D Ja będę pierwsza :)))) Wizyta już za 5 dni :) I też czuje ze będzie Dawidek. I sama sie na sobie zawiode jeśli moja intuicja się pomyliła :D Co nie znaczy ze nie będę się cieszyc z córeczki :) Ahhh... juz się nie mogę doczekać poniedziałku :D
 
Ja raz mysle ze chlopiec bedzie.. a za chwile ze dziewczynka :) prawde mowiac jest mi ciezko wyobrazic sobie siebie jako mame i to juz za kilka miesiecy.. obojetnie czy chlopiec czy panieneczka.. :) ciekawe jak to bedzie.. ehh :)
 
My staraliśmy sie przez kilka dni przed owulacją...Jednak owulacje miałam 4 dni wcześniej i to troche zaburzyło nasz strzał na dziewczynkę ;)-pozostaje wielka niewaodma...MOże jutro się dowiemy,zobaczymy. Z tego co my widzieliśmy to wydawało nam się że jednak będzie chłopczyk ale ekspertami nie jesteśmy i możliwe ze była to pępowina...Przeczucie na chłopca ;).
Jesli nie jutro to myślę, że 10 czerwca już poznamy płeć :)
 
Paulinko oj przeczuć nie miałam długo...ale jak popatrzyłam na to zdjecie po wizycie co mam w sygnaturze to jakoś tak spontanicznie pomyślałam "Szymonek" :-D
Ale nie nastawiam się tak bardzo....co będzie to z tego będę się cieszyć.
Ja mam wizytę tydzień po Tobie i też już liczę że lekarz mi powie.
 
kokot82 z Alicja moze mieliscie tak ze moze przetrwały te plemniczki z przytulanka wczesniejszego i byly szybsze niz te z godz 23. Wszystko to chyba loteria :) Zobaczymy po wiztach ja mam 27 wizyte ale zwykle USG a okolo 10 czerwca 3d wiec mam nadzieje ze sie dowiem do tego czasu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
roziaaa, wątpię zeby przetrwałyo Alunie starałlismy sie 11 miesięcy , był moment ,ze nie ważne było już planowanie płci ,liczyłam,że w końcu zajdę w ciąże.Przez kilka cykli próbowałam w dniu owulacji bo mam bolesne i wiem kiedy są i też nic nie wychodziło. Myśle,że u mojego męża coś było nie tak od kiedy jest na sterydach po od 8 miesiecy sie leczy to i jego plemniki są silniejsze. Obecna ciąża byla dla nas zaskoczeniem tak naprawdę nie wierzylismy ,że sie uda za pierwszym razem. Kolezanka mi poradziła żeby przy planowaniu zaczynać od 5 dni przed owulacją, ja zaczełam od 3 i zaskoczyło ,to jest jak cud po tamtych nieudanych próbach
 
Do góry