reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Fajnie macie, że posiadacie działkę. Achhh marzy mi się taka własna, własna, bo u Dziadków to nie to samo. A w ogóle gdzie Ewon macie działkę? :)
 
reklama
dzialeczka w taka pogode jest idealna :-)
ja dzisiaj zarzadzilam pranie, trzeba jakos wykorzystac te pogode :-)
Ewon masakra z tymi terminami, ale u nas juz tak jest, masz jakiegos fajnego lekarza, ze zgodzil sie tak bez rejestracji przyjac
 
Hej

Moja dzialeczka kolo golęcinskiej(ok.stolczyn kosciol),kupilismy rok temu bez altanki ale na tej samej alejce mamy tesciowa i szwagra:) teren dzialek maly wiec wszyscy sie znaja i pilnuja nawzajem.wypoczynek swietny,juz rzodkiewke swoja jedlismy rewelacja:)
Niby fajny ale co z tego tabletek nie dal tylko do fizjoterapelty:( na cwiczenia. Ech z tymi lekarzami:/
 
hej dziewczyny
jak samopoczucie? bo ja ciągle śpiąca:/ dzisiaj wybieram się na działeczkę:) ciekawe jak tam mój warzywniak:)
 
Czyżby długi weekend na działce? :)


###


Dziewczyny! Polećcie dobrego dentystę dla małych dzieci? Dobre podejście do dzieci, zwykły przegląd, żeby było bez stresu, kolorowo i podobało się mojej Poli... Macie jakieś doświadczenie w tej kwestii?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, dokąd wyjeżdżacie na wakacje?
A która z Was już gdzieś była? Napiszcie wrażenia i gdzie to było.
Udało mi się coś znaleźć już ale co się naszukałam. :)
 
Cześć, jestem nowa na tym forum. Mam 4- letniego synka. Nie wiem czy dobrze trafiłam:) Mam pytanie odnośnie zabezpieczenia przyszłości dziecka. Koleżanka pracuje w ubezpieczeniach, przedstawiła mi niedawno program inwestycyjno- oszczędnościowy z gwarantowaną wypłatą. Czytałam regulamin i wszystko ok, ale chciałam podpytać czy któraś z obecnych Tu Mam ma coś takiego i jakie jest wasze zdanie na ten temat?
 
reklama
danielewo witaj, wiesz co szczerze nie poradze ci nic:/

a my byliśmy na działeczce, w dziwnowie(polecam pięknie jest,nie wiem jak z noclegiem ale plaza cudna ,czysta woda plaża czysta)) w miedzyzdrojach(ale ostatni raz nocleg drogi 5os 300zl, w tym 3dzieci. i juz mi sie tam nie podoba),bylismy na miedwiu(na dzikiej plazy, woda taka sobie ale za to plytko)i w trzebiezy ( plaza i woda brudna blee) .. teraz na dzien chcemy pojechac do ińska.
 
Do góry