reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepionka MMR

reklama
w piątek zaliczyłyśmy w końcu szczepienie MMR - w dzień szczepienia Agata miała gorączkę + ogólnie była płaczliwa i rozbita

nie wiem czy to ma jakiś związek, ale noce od piątku mamy makabryczne :wściekła/y:
 
dziewczynki, ile trwała gorączka u Waszych dzieci po MMR??

moja Agatka tydzień temu była szczepiona, a od 2 dni ma gorączkę, idę z nią dziś do lekarza, niech sprawdzi co się dzieje
 
dziewczynki, ile trwała gorączka u Waszych dzieci po MMR??

moja Agatka tydzień temu była szczepiona, a od 2 dni ma gorączkę, idę z nią dziś do lekarza, niech sprawdzi co się dzieje
Osinko- mnie lekarka uprzedzała że w 9 dnia po szczepieniu może wystapić goraczka ..ale o czasie trwania nic nie mówila..może faktycznie idx do lekarza i zobaczymy co on powiem usciski dla Agatki ..aby jak najszybciej wyzdrowiała.:tak::tak:
 
no i byłam u lekarza!

osłuchowo nic nie ma, gardełko czyściutkie! (hurra)
na wszelki wypadek dostałam skierowanie na badanie moczu, mam podawać nurofen i czekać na rozwój wypadków
 
Osinka - u nas gorączka trwała jakieś 2,5 dnia - reakcja na odrę w szczepionce; były też objawy wszystkich trzech chorób za szczepionki - wszystko trwało ok 7-8 dni
 
brałyście MMR? ja robiłam Priorix krem Emla niezawodny młody wogóle nie płacze przy sczepieniu a między 16-18 mż co się robi ???? ile kosztuje skojarzona
 
na opuchliznę najlepszy okład z sody 1 łyżeczka na pół szklanki wody, Olek ani azu nie miał gorączki po szczepieniu ani innych więc się boję każdego kolejnego szczepenia żw w końcu coś będzie
 
no i my w koncu sie zaszczepilismy dzisiaj MMR szczepionka Priorix. troszeczke bolalo ale juz ok;-)
teraz zostala mi tylko obserwacja Zuzi i mam nadzieje ze zadnych nieporzadanych reakcji nie bedzie :eek:
 
reklama
Do góry