reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepionka MMR

reklama
Lenka ma 39,3 dzwonilam do naszej lekarki powiedziala ze to pewnie po szczepieniu....
tylko nigdy tak nie miala:-(

nie denerwuj się tak, to jest dość mocno ingerująca w organizm szczepionka, to i objawy poszczepienne mogą być inne niż przy poprzednich.
jutro powinna już wracać do normy

buziaczki dla bidulki
 
dzieki dziewczyny :tak: :-)

pewnie po szczepieniu , mam nadzieje ze ja dobrze zbadala lekarka i nie ma jakiejs inekcji...
a tez slyszalam ze mmr jest bardzo ciezka szczepionka

tylko mi jej strasznie zal - dopiero trzydniowka z temp 40 stopni i teraz znow temperatura

ale przynajmniej mialam caly dzien przytulanek bo jak Lenka ma temperature to ciagle jest we mnie wtulona
 
kasiulla to na pewno poszczepienna tatemperatura

co do hib-to tutaj na pewno 4 dawki ta ostatnia to dawka dodatkowa przypominajaca
kacper dostal razem z MMR-tylko we wczesniejszym kalendarzu szczepien tej na hib dodatkowej nie bylo jest w nowym wiec dopiero teraz tutaj ta 4 weszla
 
a ja się w ogóle zastanawiam czy szczepić w lipcu Piotrka, bo sie dowiedziałam, że po szczepionce może nastąpić regres wrozwoju ruchowym. i o dupę rozbić miesiące rehabilitacji
 
reklama
a ja się w ogóle zastanawiam czy szczepić w lipcu Piotrka, bo sie dowiedziałam, że po szczepionce może nastąpić regres wrozwoju ruchowym. i o dupę rozbić miesiące rehabilitacji

no tak tylko jest to przypominająca szczepinka dla wielu chorob...

musisz porozmawiać z lekarzem o plusach i minusach każdej ze stron medalu.
 
Do góry