reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital, położne, lekarze BOCHNIA, BRZESKO

Lidia tak chodziłam, poszłyśmy razem z koleżanką, całkiem fajne doświadczenie i można pooglądac sale porodowe :)
a skąd jesteś? poród to nie taka szybka sprawa :-p
a powiesz o jakim lekarzu wspominałaś wyżej?
 
reklama
W Brzesku mieszkam. Dlatego się zastanawiam i pytam o szpital w Bochni i w Brzesku.
Mój lekarz (dr.Marinkowić) poleca mi szpital w Bochni.


Do szkoły trzeba jakoś dużo wcześniej się zapisać, i jest faktycznie na NFZ?
 
Hej no to Twoj Pan dr byl przy moim porodzie i robil mi cesarskie cięcie, bardzo fajny lekarz :)
Tak szkola jest na nfz, wczesniej duzo nie trzeba, jak zadzwonisz to pewnie od poczatku miesiąca zaczynają sie nowe tematy. Ja bylam na 1 spotkaniu, pozniej wyladowalam w szpitalu, ale pozniej mozesz w kazdej chwili znowu wrocic.
 
Może to nie Bochnia ani Brzesko ale już niedaleko - polecam Szpital Św. Elżbiety w Roztoce :) rewelacyjna opieka spędziałm tam 5 dni i jestem bardzo zadowolona, teraz chcę tam wrócić.
 
to jest zdecydowanie za daleko, by specjalnie tam jechać rodzić. Ja raczej zdecyduję się na Bochnie - tam mam lekarza prowadzącego moją ciąże. I jest zdecydowanie bliżej i łatwiejszy dojazd.
 
Nie było mnie parę dni w domu, bo w czwartek mój lekarz wysłał mnie do szpitala - do Bochni.
Niestety musiałam tam jeszcze jechać w czwartek wieczorem (przyjęta zostałam o 23) a wyszłam dziś w południe.

Muszę przyznać, że personel super, sale czyste, łazienki czyste, sprzątane nawet 3razy dziennie.
Posiłki nie najgrosze, ja i tak byłam podpięta do kroplówek przez dwa dni i nie miałam siły za dużo jeść.

Lekarze też jak najbardziej w porządku.

Jak dziś wychodziłam to pielęgniarki mówiły że dziś wypuszczają wszystkie Panie które nie muszą już dłużej leżeć w szpitalu bo zaczynało brakować łóżek. Widać więc, że pacjentki tu się dobrze czują skoro wybierają ten szpital. Mój lekarz nawet się nie zastanawiał gdzie mnie wysłać - od razu powiedział Bochnia, choćby dlatego że też tutaj ma dyżury w szpitalu.

Więc podsumowując - pierwsze piętro ginekologi dokładnie oglądnięte i poznane i polecam właśnie tu leżeć - jak już trzeba.
drugie piętro to już tylko przed samym porodem i po, ale tam nie zwiedzałam, więc nie wiem jak jest.
 
Ja też chodzę do Marinkovića- świetny ginekolog. W pierwszej ciąży chodziłam do Majewskiego i niby wszystko ok, ale jak miał dyżur to nawet nie mnie nie poznał, chociaż zostawiłam u niego sporo kasy:crazy:
Co do bocheńskiej porodówki to z czystym sercem polecam, na prawdę wszystko jest dobrze zorganizowane. A grunt to dobre nastawienie:-)
 
Polecam szpital w Bochni i ordynatora - dr Majewskiego, który prowadził moją ciążę i wykonywał cięcie cesarskie. Pełen profesjonalizm. Bardzo fajne, pomocne pielęgniarki na patologii ciąży oraz na porodówce. Smaczne posiłki, pokoje rewelacyjne. Niestety na noworodkach nie wszystkie pielęgniarki są takie super - miałam problem z pokarmem po cc. W 2 dobie zaczął się problem z dokarmianiem ze strony pewnych Pań, w 3 dobie to już był spory problem, by przygotować mleko dla maluszka.. Ponad to odmówiono mi opieki w 3 dobie nad synkiem choćby na 5 h w nocy bym mogła odpocząć.. Nie upierałam się by zajmowały się nim na siłę, ze względu na brak zaufania do jednej z Pań pełniących w tym dniu dyżur, bo bałam się o synka więc wolałam wziąć go na całą noc pomimo że ledwo chodziłam po cesarce i byłam bardzo zmęczona.
 
reklama
Witam Was Dziewczyny.

Pytanie, takie troche techniczne.
W czym sie rodzi w bochenskim szpitalu??
W swoich ciuszkach czy tez cos sie dostaje w chwili przekroczenia progu porodowki??
 
Do góry